Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    Sziasztok,

    Rövidesen keresletet fogok támasztani okosóra iránt. Mivel Huawei mind a tabletem (M2), mind pedig a telefonom (P10), számomra adja magát, hogy az óra is ettől a gyártótól érkezzen. Mondhatnám szerencse, hogy nem tudtam akciósan megvenni a telekomtól a Watch 2-t (bár azért nyeremény címén nekem is oszthattak volna belőle egyet...) ugyanis ez volt az elsődleges típus amit kinéztem.
    Igazság szerint azért, mert Runkeeper-t használok már néhány éve és az 1100+ recordot nem szívesen "buknám". Aztán néztem, olvasgattam és arra jutottam, hogy a HH tudja ugyanazt, mint a Runkeeper, ráadásul futós edzésterveket ingyen kínál a Runkeeper-rel ellentétben.
    Emellett érkeztek a Watch GT és Honor Watch Magic órák. Utóbbiban az tetszett meg, hogy a TruSleep 2.0 van benne, amikről elég jókat olvastam és zámomra fontos szempontot képvisel. Viszont most olvastam, hogy a GT-ben is ez fut. (nem is tudom, ez szoftveres megoldás vagy hardware követelménye is van?) Szóval most a legszimpatikusabb a GT, mivel tudja a TruSlepp 2.0-t, és kb 2,5x akkora kapacitású az akksija, minta Magic-nek. Árban itt magyarországon pedig az a ~10% (6-7.000.-) diffi nem számottevő.
    A Watch 2-t lehet elvetném, ha nincs mellette valami nyomósabb érv (runkeeperen kívül mást nem is hiszem, hogy telepítenék rá...), mert az 1 napos üzemidőt nagyon karcsúnak találom.
    A Honor 10 napja (aktívan 7) már rendben lenne, bár azt olvastam, hogy GPS-szel egy huzamban 10 órát tud működni.
    Így marad a GT. TruSleep 2.0, GPS-szel egy egynapos túrát kibír (22 óra), egybéként meg elég hetente tölteni. (Bár a gyártó szerint heti 1,5 óra GPS-es edzés mellett 2 hét az üzemidő) Ja és tudja a folyamatos pulzus mérést.

    A másik kezemre meg mehet a Bakeey N58 vagy B65 ami pedig EKG-t mérést tud és kész a mobil orvosi szoba. :DD

    Viccet félre söpörve a Watch 2 - GT - Magic trió kapcsán kinek mi a véleménye?

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák