Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atheneee

    újonc

    Sziasztok! Bocsi, nagyon újonc vagyok, csak azért regisztráltam, hátha valaki tud segíteni :(

    Hozzám tegnap érkezett meg a Huawei Watch GT 2, 42 mm-s rózsaarany verzió. A kijelzőbeállításokat nem piszkáltam, automatikuson maradt az is, hogy meddig mutassa a számlapot, automatikus a fényerő. Aktív a folyamatos pulzusmérés, stressz-szintmérés és alvásfigyelés. Tegnap este 7-kor már 100%-ra töltődött, még előtte túlestem a beállításokon, szóval nem igazán piszkáltam már utána. Reggel kocogtam egy kicsit (20 percet) és most már csak 74%-on van az aksi. Félek, hogy ez meglehetősen távol van az 1 hét üzemidőtől. Mi lesz, ha még 2 napot kocogok, még csak nem is valami kemény edzés? Szerintem így 3 napot se bír.

    Még tegnap állítottam az értesítéseket, hogy ne kapjak értesítést semmiről az órára, csak az Egészség alkalmazásból (Egészség/eszköz/értesítések menüpontban csak annál volt engedélyezve), de aztán hívás is befutott az órán is. Gondoltam, biztos elrontottam valamit. Sebaj, bemegyek ugyanabba a menüpontba és teljesen kivettem a pipát az értesítésekből, megkérdezi, hogy letiltja az összes értesítést? Letilt. Erre ugyanúgy csörög az órám is a telefonom mellett stb. :( Megnézem és visszaállította magát Értesítések: engedélyezve státuszra. Most megint letiltottam, hátha nyerek ezzel némi üzemidőt, de kezd a hajam kihullani. Mit rontok el? Hol kéne még ezeket az értesítéseket letiltani? Nekem abszolút nem hiányoznak az órára és hátha tovább húzná az aksi is 1 feltöltéssel...De nem boldogulok, viszont cserébe már kikészít idegileg. Alig vártam az órát, erre nézem, ahogy percről percre csökken a töltöttség :(

    Elolvastam az Egészség / eszköznél a Súgóból minden elérhető tartalmat, de valahogy sokkal okosabb nem lettem. Lehet, hogy van valami telefonos beállítás (Huawei P20 Pro), ami felülírja az óránál megadottat?

    (Amellett, szintén, a Súgóból sem jöttem rá, hogy mit jelent az a helyes kis színes kép, a számlaptól balra. Még a lépéseket megértem, mert jófej az a cipő, de a zöld kicsi óraféleség és a piros emberke teljesen érthetetlen számomra és persze erről sem találok leírást, de még csak egy fotócskát se sehol, ami segítene rajta elmenni... Annyira pocsékul érzem magam :( )

    Előre is köszi, ha valakinek van ötlete.

    Szerk.: Jah, és nem a nagy energiaigényű számlapot választottam, hagytam a gyárin, az nekem szimpi...Mégis folyamatosan csökken a töltöttség :(

    [ Szerkesztve ]

  • Atheneee

    újonc

    Sziasztok! Először is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, nagyon aranyosak vagytok. Még visszaolvasgattam este és valaki írta ezt az Intelligens pulzusfigyelést, már nem engedte beküldeni a rendszer, amit írtam, de megnéztem és nekem azon van, nem nyúltam hozzá, eleve azon volt, nem a valós idejűn.
    Kedves bandigyerek! Nálam az alvásfigyelés a TruSleepen van, de nem is látok rá más opciót, mint a pulzus esetében, nincs hol átváltanom ,,normál”-ra :( Igaz, nem is tudom, hogy mi lenne a különbség a kettő között, de ettől még szívesen kipróbálnék mindent, amit javasolsz, de nem tudom, hogy hol kell. Az Egészség/Eszközök/Egészségfelügyeletben a TruSleepnel az van, hogy Engedélyezve, de ott csak igen vagy nem opció van, Normál nincs. Köszi a jelmagyarázatokat :) Nálam nincs készenléti kijelzés, mármint ha az azt jelenti, hogy 0-24 mutassa pl. a számlapot. Nálam az úgy van, hogy csak ha megemelem a kezem, akkor látszik, de akkor is csak 5 mp-ig, ahhoz nem nyúltam.
    Na, az értesítések. Hát ettől hanyatt esek. Egyrészt egyre agresszívebb stílusban, különböző megfogalmazásokkal, de újra és újra nyafog az Egészség, hogy ki vannak kapcsolva az értesítéseim. Oké. Most is odamegyek az Eszköz / Egyéb / értesítések panelhoz és írja, hogy Kikapcsolva. Nem csak egyfajta, hanem az összes értesítés kikapcsolva. Ennek ellenére most hívtak és megint csörgött az óra is. De DonDragonka ötletét is próbálgattam, nekem a P20 Pronál max átnevezni engedi a BT kapcsolatokat, de ilyen beállítási panelt nem tudok előcsalogatni, vagy csak nagyon szőke vagyok. Hű, nagyon a sírás határán vagyok már :( Minden vágyam ez az óra volt, gyönyörű és okos, erre itt küzdök vele 2 napja, mint a disznó a jégen.
    Más is említette már, hogy kellene 4-5 töltés és merülés, mire teljesen prímán működne az aksi, hát nem tudom, próféta szóljon belőletek, de igazán.
    Köszi mindenkinek, de tényleg!

  • Atheneee

    újonc

    válasz bandigyerek #764 üzenetére

    Szió! Köszönöm. Csak az aksi miatt akartam kikapcsolni. Nem vagyok egy Elon Musk, azért nem csörög egész nap, de gondoltam, ha picit is tehermentesítem az aksit, az is segítség lehet. Már az alkalmazásengedélyeknél is visszavontam minden, hívással kapcsolatos engedélyt az Egészséghez. Utána visított is az Egészség, hogy szeretne kapni hívásnaplóhoz, névjegyekhez stb, nem adtam meg. Továbbra is csörög az óra is. Hülyét kapok...Mindenesetre ezzel a TruSleppel is teszek egy próbát, köszi. Csak kollegina ugyanilyen (na jó, az övé nem rózsaarany, de ugyanez a típus, méret, minden) órája 1 hetet kibír, trusleeppel, pulzusfigyeléssel, értesítésekkel, minden kutyafülével. Igaz, ő nem edz..Ha le is veszek belőle mondjuk 2 napot a GPS miatt, akkor is 5 napig legalább húznia kéne. Aggasztó. De aranyos vagy, hogy segítesz!

Új hozzászólás Aktív témák