Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atheneee

    újonc

    Sziasztok! Először is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, nagyon aranyosak vagytok. Még visszaolvasgattam este és valaki írta ezt az Intelligens pulzusfigyelést, már nem engedte beküldeni a rendszer, amit írtam, de megnéztem és nekem azon van, nem nyúltam hozzá, eleve azon volt, nem a valós idejűn.
    Kedves bandigyerek! Nálam az alvásfigyelés a TruSleepen van, de nem is látok rá más opciót, mint a pulzus esetében, nincs hol átváltanom ,,normál”-ra :( Igaz, nem is tudom, hogy mi lenne a különbség a kettő között, de ettől még szívesen kipróbálnék mindent, amit javasolsz, de nem tudom, hogy hol kell. Az Egészség/Eszközök/Egészségfelügyeletben a TruSleepnel az van, hogy Engedélyezve, de ott csak igen vagy nem opció van, Normál nincs. Köszi a jelmagyarázatokat :) Nálam nincs készenléti kijelzés, mármint ha az azt jelenti, hogy 0-24 mutassa pl. a számlapot. Nálam az úgy van, hogy csak ha megemelem a kezem, akkor látszik, de akkor is csak 5 mp-ig, ahhoz nem nyúltam.
    Na, az értesítések. Hát ettől hanyatt esek. Egyrészt egyre agresszívebb stílusban, különböző megfogalmazásokkal, de újra és újra nyafog az Egészség, hogy ki vannak kapcsolva az értesítéseim. Oké. Most is odamegyek az Eszköz / Egyéb / értesítések panelhoz és írja, hogy Kikapcsolva. Nem csak egyfajta, hanem az összes értesítés kikapcsolva. Ennek ellenére most hívtak és megint csörgött az óra is. De DonDragonka ötletét is próbálgattam, nekem a P20 Pronál max átnevezni engedi a BT kapcsolatokat, de ilyen beállítási panelt nem tudok előcsalogatni, vagy csak nagyon szőke vagyok. Hű, nagyon a sírás határán vagyok már :( Minden vágyam ez az óra volt, gyönyörű és okos, erre itt küzdök vele 2 napja, mint a disznó a jégen.
    Más is említette már, hogy kellene 4-5 töltés és merülés, mire teljesen prímán működne az aksi, hát nem tudom, próféta szóljon belőletek, de igazán.
    Köszi mindenkinek, de tényleg!

Új hozzászólás Aktív témák