Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dello79

    aktív tag

    válasz sting2 #211 üzenetére

    Jó kérdés , ezt a típust nem ismerem.. de a barátnőmnek van egy Z3 Compact na azzal olyan telefonálni mintha egy vödörrel beszélnék :)

    Szubjektív szempontok:
    - kijelző fölött , alatt akkora sáv van.. focizni lehetne :D
    - régen iszonyú optimalizálatlan telefonokat csináltak, szépek voltak erős hw -el de nagyon xar felhasználói élménnyel.. ekkor "kibántam" magam a SONY-ból.. de cégnél van sok SONY E4 semmi baj velük teszik a dolgukat.. csak nálam elvágta magát a kezdeteknél..pedig majdnem vettem egy Z5-öt :D anno
    - az fingerprint sensor elöl van nem hátul... nálam bármilyen telefon lehet aminek elöl van bukta...

    Objektív szempontok:
    - miért hasonlítjuk mikor nem 1 kategória árban ? majdnem 40e Ft al drágább...
    - szélesebb a készülék mégis kisebb a kijelző a sony-ban
    - Corning Gorilla Glass 5 van a sony-ban ami elég jó
    - Snapdragon 835 ami szintén jobb mint a Kirin 659
    - kamerában is biztos jobb a SONY .. de mondom nem is 1 árkategória
    - sony-ban van 5 Ghz WiFi

    Konkluzió:
    Erősebb HW -el rendelkezik a SONY de ez az áron is látszik.. én egy erősebb telefonról váltottam P Smart -ra.. kinek milyen szempontok fontosabbak..Netezésre jobb a P smart a nagy kijelző miatt + friss Android osztott kijelző.. filmet nézel zenét hallgatsz miközben netezel.. nekem ez mindent megér... alig telefonálok.. bár teleonálni se rossz.. Videóban tuti jóval jobb a SONY ez nem kérdés...neked kell eldönteni ..

Új hozzászólás Aktív témák