Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    válasz Gubu0101 #315 üzenetére

    Lustaság? Már az androidos korszak előtt is főzött romokat heggesztettem fel telefonokra, hogy megfelelően működjön. LG Viewty, HTC Touch Pro 2, HTC HD2. Aki ismeri a HD2-t tudja, hogy a Windows mobile (nem phone) 6.5-el jött ki, de Android 4.3 is elfutott rajta. Naponta cserélgettem kernelt, ment az oc, uv, minden. Aztán elkezdett olyan lenni az android Google kettőse, hogy nem volt ezekre szükség egyáltalán. LG G2-re még pakolgattam custom romot 2013-ban, de azóta rohadt felesleges és kín szenvedés akár a root, akár az unorthodox apphasználat. Ha valami működik teljesen jól X telefonban, akkor nem lusta leszek Y-ra váltani, ahol nem tudom HIVATALOSAN használni mindazt, amiért fizettem, ahol van előfizetésem, hanem nem cseszek ki magammal, hogy egy szép küllemű telefont vegyek jó kamerával és pont, vége.

    Ha megvettem volna a telefont én is biztos így vélekednék. De tök jól elvagyok a gagyi szar S10-el, amin minden megy gond nélkül amit használok, és ugyanúgy kibír 1 napot az én használatommal, mint azt a P40-ek tennék.

Új hozzászólás Aktív témák