Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz NandorHUN #801 üzenetére

    Hát akkor kicsit tévedésben vagy. Amiben jobb az s7 az a kamera és a vízállóság. Én is használok kamerát, de nem kockázom ki őket. Nekem a honor 6 kamerája is megfelelt, a 8-é meg jobb.
    És nem is egy user írta, hogy az s7-nél tapasztalt pici kis apró akadások H8-on sehol sincsenek.
    A kijelzője lehet hogy neked előny az amoled, de pont ezért hajlamos a beégésre és a színek is néha kicsit elmennek. Mint az új s8-nál is. A felbontás megint egy olyan amit én személy szerint nem veszek észre. Mondjuk nem nagyítóval használom és nem is vr-ezek.
    Mondjuk azért kíváncsi lennék egy tesztre ez ügyben. Ugyanazt a képet különböző telokon és mondja meg valaki róla, hogy melyik a nagy vagy kicsi felbontású kijelző. Persze csak a kijelzőt látod és a telo többi részét nem. Nem lenne ez ennyire egyértelmű.
    Illetve én még amit előnyként említenék az s7 javára, hogy kicsit kisebb a telo, mint a h8. Zsebe könnyebb rakni.
    A nagy felbontás vágja haza a procit meg az akkuidőt is. Ezen a képméreten bőven elég az FHD.
    [link]
    [link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák