Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Üdv kedves P10 gazdák !

    Ma én is csatlakoztam, ehhez a topic-hoz mégpedig a kiemelten jó Mediás árnak köszönhetően. :)

    130-ért ez a telefon ajándék számba megy, 15-ért pedig elhoztam az 1 éves biztosítást is mellé.
    Az előző egy S6 volt, azt annó hasonló kedvezményes időszakon belül 185-ért tudtam megvenni. Ég és föld a különbség az árazást illetően...

    Nem lett volna égetően fontos a váltás, de a régi telóm kezdett lassan átmenni vezetékesbe. Hihetetlen gyenge volt már a végére az akksi (eleve kis telep volt benne).

    Remélhetőleg hosszú és fájdalommentes kapcsolat veszi ma kezdetét az új készülékkel.
    Mivel szolgáltatónál melózom értékesítőként már jó párat volt szerencsém értékesíteni és eddig nem igazán hoztak belőle vissza szervizre, ami jó jel, tekintve,hogy majdnem 1 éve a kínálatban van.

    Végül a fekete szín mellett döntöttem, mivel minden képp fontos volt,hogy az eleje sötét színű legyen (utálom a fehér telefonokat). A kék csábító volt, mert nagyon szép, de nekem ez a recézett régi 3D hatású tazókat idéző anyag nem igazán jött be. Az valóban fém kerettel és műanyag hátlappal szerelt cucc amúgy ?

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák