Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Visszatért a Beats Pill

    ma Frissebb formával, vízállósággal és jobb hangzással újra van apró hordozható hangszóró a Beats kínálatában.

  • Friss videókon a Black Myth: Wukong

    gp Ahogy arról már korábban szó volt, elsőként csak PC-re és PlayStation 5-re érkezik a játék, Xbox-ra később fut be.

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemdom

    tag

    válasz H2o-pok #12964 üzenetére

    Én is csak a Mate 20-at mertem nézegetni, én már a 9-est is túl nagy értékűnek tartottam, most meg, a M20Pro meg a Note 9 között kényszerült választani párom, és már láttam, hogy a bennem rejlő geek, akármelyiket veszi is, de cringelve fogja próbálgatni a telefont, tudván, hogy mennyibe fájnak, meg mennyi pl egy amoledcsere bennük. :DDD
    Más: Valaki a fórumon használt MSVII tokot a Matere? Most rendeltem Nillkin Frostedet elegáncsosnak meg MSVII-t dailynek, és nem tudom, ekkora méretű cuccra tudnak-e olyan tartósat csinálni a leheletnyi Msv tokból, mint a H8-ra. :F
    Még más: #12965: ilyenkor örülök neki, hogy alig tudok különbséget tenni 2 telefon képei között, ha nem teszem egymás mellé őket. Annyira nem fogom már fel a kamerás fejlődést ésszel, átlag szemeimmel, hogy az fenomenális. :C

    [ Szerkesztve ]

    "Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

Új hozzászólás Aktív témák