Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bensid

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom emlékszik-e rám még valaki.
    Szerintem nem fogjátok elhinni, amit most mondok.

    Még mindig nem kaptam vissza a Mate 8 készülékemet!

    Van itt még olyan szerencsétlen ember ezzel a telefonnal, mint én?

    Ott tartunk, hogy mindösszesen 53 napon volt nálam a készülék vásárlás óta és 41!!! napja szervizben van mert már bocsánat, de ezek a szerencsétlen Telemaxosak valamit nagyon elrontottak az első javítás alatt és volt pofájuk úgy visszaadni a készüléket olyan papírokkal, hogy megfelelt minden teszten.
    Ezek szerint nincs is semmiféle teszt náluk, vagy csak nagyon felületesek.
    Elegem lett, írtam a fogyasztóvédelemnek egy elég komoly hangvételű e-mailt.
    Egyáltalán nem vagyok egy rosszakaró ember, sőt próbálom mindenben a jót keresni, de itt már nincs mit, remélem kapnak most már valami olyan büntetést amitől kicsit majd komolyabban veszik ezt az egészet.

    Azt viszont egy életre megtanultam, hogy a Telemax kezébe egyszerűen nem szabad készüléket adni!!
    Ha javításra kell vinni a készüléketeket és a telemax-nál kötne ki ne fogadjátok el ezt az ajánlatot semmi esetre se!!
    Addig panaszkodjatok amíg az árát vissza nem adják vagy egy új készüléket, különben így jártok mint én.
    A levelemet természetesen nem csak a fogyasztóvédelemnek címeztem, hanem a TMX-nek is, hogy érezzék a törődést.

    Ennek köszönhetően sajnos a youtube-os csatornám is megállt és már olyan sok idő telt el, hogy valószínűleg nem is fogok újabb videókat csinálni, de remélem sok embernek tudtam és tudok is segíteni a telefonválasztásban a videóim által!

Új hozzászólás Aktív témák