Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoleeWolf

    aktív tag

    válasz robbi5 #537 üzenetére

    A mostani 80EFt már sokkal reálisabb ár mint amennyiért én vettem még 100 fölött.
    A készülék szerintem szép, anyaghasználat jó, nem lehet rá panasz.
    A rendszer elég gyors, a kamera az én megítélésem szerint jó képeket készít.
    Az akku lehetne jobb is de elmegy. A telefon nagy hibája, hogy a bluetooth üti a wifit, igen nehézkes a net használata ha a bluetooth be van kapcsolva. Ez nyilván csak azoknak gond akik sokat használnák egyszerre mint én is. Az egykezes használat nekem nem jön össze de ez ugye függ azért a kezed nagyságától.
    Ha nem ragaszkodsz a közel 6"-hoz, akkor a MI A1 jobb választás igaz az csak 5.5"-ös képernyővel rendelkezik. Minőségbe hozza azt mint a Mate 10 lite, jobb az akku ideje, szerintem a fényereje is, jobban van hozzá frissítés, ott már oreo van ami elméletileg előny, gyakorlatilag viszont nem biztos az előforduló esetleges hibák miatt. Amiben viszont egyértelműen rosszabb az a kamera, két kamera ide, vagy oda a Mate 10 lite jobb képeket készít.
    Elméletileg a hó vége felé erre a telóra is lesz frissítés, nagyon remélem, hogy javítják benne a bluetotth vs wifi hibát, lehet azt érdemes megvárni, mert ha javítják akkor azt mondom hogy igen megéri a jelenlegi árát.

Új hozzászólás Aktív témák