Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz bakter24 #5775 üzenetére

    Vehet fel töltést a tablet microUSB-n is, erről volt szó korábban is, emlékeim szerint. Igaz, a saját tápja 2000mA-s, de ha van egy másik androidos kütyühöz való, kisebb töltőfej (500mA), akkor én meg merném játszani... Majd később, estefelé kipróbálom, van kisebb töltőfejem és egy 2,5"-es külsős Medion 500 GB-osom, ami két részre van partícionálva: egy 80 gigás FAT32 az elején (a 4000 forintos TESCO-s Hyundai USB-s DivX-es DVD-lejátszóm csak ennyit lát belőle - vagy egy órámba telt, mire kikísérleteztem félgigánként, hogy mennyit növelhetek a partíció méretén), meg egy NTFS azután végig. Múltkor hatalmas ász voltam: rádugtam egy link2sd-s memóriakártyás Alcatel OT-990-et kártyaolvasó üzemmódban és a (FAT-es) 2. partícióját adta be a Q5... Gondoltam, megnézem, miket lehetne állítgatni így, progin belül, és az alapértelmezettként behozott értékeket átváltottam egy másikra, aminek örömére bejött a memóriakártya azon partíciója, ami engem érdekelt! Ha sikerül mindkét partíciót elérnem a merevlemezemen, leírom, hogyan ment!

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák