Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • merkucyo

    aktív tag

    Egyet kell értsek az előttem hozzászólókkal , hogy habár én is 100 fölött adok telefonért , de 200 at még nem értem el , ugyanis ez tényleg egy komoly laptop ára .

    Az , hogy néhány gyártó elsősorban a HTC , Apple , Blackberry felsőbbrendűbbnek érzik magukat mint a többiek , és a magas árazást elsősorban az extra szolgáltatásokkal , és az átlag feletti ergonómiával magyarázzák (sokszor szerintem jogosan ) , pont az ezekből következő exkluzivitás miatt veszik sokan a HTC , Apple , Blackberry termékeket, a hasonló tudású , és olcsóbb termékek helyett , mert nyilván tudna mindegyik gyártó 20-30 ezres telefont is csinálni , de ha az emberek 30-40 százalékának Apple , HTC ,vagy BB telefonja lenne ( vagy az is elég lenne ,ha bárki meg tudná venni őket) a márka vesztene az exkluzivitásából , így viszont ameddig 10-ből kb. 1 embernek van a felsoroltakból bármelyik az egész dolog -- és a hozzá tartozó szinte kultusz -- annál felsőbbrendűnek hat minél szűkebb rétegnek érhető el az adott mobil .
    Remélem nem volt túl elvont a gondolatmenet . :DDD

    Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

Új hozzászólás Aktív témák