Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dadada

    tag

    válasz Pufokaboka #17 üzenetére

    Szerintem a D széria sokkal masszívabb volt. Az E sorozat hűtése elég rossz. Kollégámnak van egy 200 Gb-os 7200 -es HDD-val elég meleg, ugyanez a konstrukvió a T61-emmel és 320 GB/7200- vel közel nem melegszik ennyire. (egy hete nyúzom)
    A D széria alján át lejet menni autóval, kis túlzással merevebb egy ThinkPadnál az E sorozat a HP szintjén áll. Arról nem is beszélve, hogy a billentyűzetmegvílágítós dolog, amit a DELL alkalmaz, elég fura, emiatt a billentyűzet nyomógombjai ragasztva vannak ami sok gépelés esetén egyszerűen fél év után leesnek a gombok. Szóval a Dell Latitude E nem az igazi.
    Nálam az akku idő nem annyira fontos. A házhozmenős dolog, pedig csak attól függ, hogy milyen feltételekkel veszed meg. Majdnem hogy márkafüggetlen.
    A HDMI még csak csak felróható. De az eSata közel nem olyan elterjedt mint az USB, vagy akár a FireWire.
    Ergonómiailag a T400 szerintem használhatóbb az E sorozatnál, egyszerűbben jobb a billentyűzete, nem melegszik annyira. És olcsóbb, nem is kevéssel.

    A másik nálunk sok a Linux, és a Dell kezd rászokni a gagyira. (Atheros Wlan, Conexant Audio) és hasonlók, hogy ez miért van, mert Lengyelországban rakják össze, és sokba kerül, vagy mert csak így akar nagyobb bevételhez jutni a Dell azt nem tudom, de ami tény, hogy Linuxot használva nem az igazi.

    Egy Corporate Business gépbe ne legyenek olyan alkatrészek, amik nem kompatibilisek szinte csak a Windows-al.

    Egy ThinkPad-el akkor sincs ilyen gond, ha a Lenovo gyártja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák