Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz sb #41 üzenetére

    Korábban kérdezted valamelyik topicban a vga cserét 7850-re. Írtam neked akkor is, hogy jobban járnál vele, én is ugyanerről váltottam.

    Ja, regebben terveztem, hogy 40k-ert veszek uj VGA kartyat, de ez bizonytalan idore el lett halasztva.
    Kozben a 7850 mar nem nagyon, helyette kijott 270 meg meg nem nagyon kaphato, vagy ha igen, akkor is iszonyat aron. :(

    Intelre valtas megint temerdek penzbe fajna, arrol elso korben sem volt szo.
    Egy, egyre ritkabban elovett jatek kedveert nem fogok tobbtizezret kidobni uj alaplap+proci kombora.
    Talan egy FX-6300 belefert volna a budzsebe, de az is szigoruan csak a VGA csere utan.

    Utóbbi nem mondom, hogy nem hallatszik terhelés alatt, de bőven nem hangos. A cpu hűtő hangtalan... nem kell rá víz, mint nálad, stb, stb...

    Vizre sikerult kb. 300k-t elvernem, mire jo par ev alatt osszeallt a mostani rendszer. (meg a polcon porosodo sok hasznalhatatlannak bizonyult kacat)
    2 eve nyultam hozza utoljara komolyabban, akkor is csak azert, mert alaplapot csereltem DDR3-ra valtas miatt.

    Ha netan megis alaplapot cserelek, akkor is max leszerel, uj lapra felszerel lesz, mivel az atlosan 74-75mm chipsetblokk lefogatas gyakorlatilag szabvannya valt. :DDD
    Mondjuk a VGA valtas az nem ennyire trivialis, hiszen uj lefogatot kell rajzolnom a blokkhoz+legyartatni.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák