Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz janeszgol #40 üzenetére

    Mindenki döntse el maga, hogy mennyire fontos neki egy adott hiányosság. Nekem pl. a BT fájlküldés egyáltalán nem hiányzik, viszont a Google nélkül nem tudnék meglenni (pontosabban meg tudnék, de minek :D) .
    Másnál meg lehet pont fordított a helyzet.

    Amíg kulturált formában teszi, felőlem mindenki nyugodtan kipanaszkodhatja magát :)

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz janeszgol #40 üzenetére

    " ... neked sincs semmi alapod megmondani, hogy én mit írhatok." - tettem én ilyet? Szerintem nem. Te jöttél itt ezzel a "siralmakkal" meg a "fikázós" szöveggel. Én csak annyit mertem mondani, hogy ne fájjon már neked ha a hibákat is - esetleg újfent - felemlegetjük.

    "Viszont akkor a fikázások többsége is helyes, még ha 5-10 éve halljuk (iPhone és a BT fájlküldés, és társai) ... " - így van! A hiba, az hiba, ill. a hiányosság az hiányosság. Nehogy már az idő előrehaladtával elévüljön vagy megszépüljön. Az más kérdés, hogy az említett esetben ezt ma már azért nem nagyon érdemes felhánytorgatni, mert aki szifont vesz, az valószínű életében nem akart még bt.-n fájlt küldeni.
    Egy-két év, és lehet a Huawei-el is ez lesz. Aki ettől a márkától vesz majd készüléket, jó eséllyel elengedte a Google-ös ökoszisztéma kezét. Akkor talán már tényleg felesleges lesz a GMS hiányán rugózni. Addig viszont nem árt. Főleg, mert ez egy elég friss dolog, és alapjaiban fogja befolyásolni a Huawei eladásait. Ezt kár lenne tagadni.

    (#42) 7Heads Drago
    A legutolsó - pités - ROM-al.

Új hozzászólás Aktív témák