Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Zοltta #1142 üzenetére

    Kb 5 éve vettem egy Sony Xperia L telot, és annak mintha szebbek lettek volna a képei o.O - Az Xperia L kamerája ehhez képest már elavult
    Ha ebben a P20 lite kamerái vannak, akkor annak is ilyen minőségű a fotói ? h nem biztos,de ezt pletykálják
    110k a maximális keretem és nem tudom ,hogy most merre nézzek - A Honor Play elsősorban stabil játékfuttatásra alkalmas másodlagos dolog benne a kamera, ami nem a legrosszabb kategória
    A készített képeket egy 40 colos 4k tévén néznénk a családdal olykor, gondolom ott feltűnőbb ha pixelesebb a kép igaz? - nem feltétlen, szerintem a 4K-s tv sem fut 4K-s felbontáson alabpól... nekem 42" FullHD tv-m van, a HD is van olyan szép rajta mint a FullHD...
    viszont azt nem értem hogy minek vesznek emberek 4K-s tv-t, mikor a uhd-s filmek, 30gigánál kezdődnek, ráadásul tv adás nincs is uhd-ban magyarországon, de még normális hd sincs...
    ha minőségi képeket akarsz csinálni és azt uhd-s tv nézegetni, arra egyik telefon sem lesz alkalmas,hogy minőségi képeket készítsen... én azért választottam a Honor Play-t, mert játszok is telefonon,nem csak Candy Crush-sal(persze ezzel pont nem),hanem komolyabb grafikai játékokkal is,ehhez viszonyítva a HPlay best buy kategória...
    mellesleg megjegyzem alsó hangon, minden mobillal készült kép zavaros(pixeles) már bizonyos nagyításon... szedd le gdriveról a képeket amiket csináltam és nézd meg a 4K-s tv-n, hogy jelenik meg:) ha a minősége szerinted jó és tetszik a teló,vegyél ilyet...:)

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák