Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kracki

    csendes tag

    Megint sok okos dolgot olvastam a fórumban, erre reagálnék:
    - hardcore játékosoknak kifejezés alatt azt értik leegyszerűsítve, hogy lesznek majd olyan játékok, ami nem mario és társai. Ilyen lehet pl. az Aliens, Zombie U ami sima Wii-re nem nagyon volt.
    - Nextgen kifejezés mit jelent? Csak és kizárólag grafikai teljesítményt, vagy a játékélményt is? Itt úgy látom, megint a grafika a fontos, a játékélmény másodlagos.
    - 1-2 év múlva elavult lesz. Igen valóban 1-2 év múlva elavult lesz bármi amit most megveszel. A 360 és a PS3 is elavult. A csúcs vga-k is elavultak lesznek 1-2 év múlva.

    Baromi egyszerű a képlet, fikázni a távolból könnyű. Ki kell próbálni, használni 1 hétig, és utána véleményt alkotni. Akinél viszont a grafika mindig elsődleges, az NE vegyen Nintendo gépet! Felesleges.
    Szerintem nagyon jó kis konzol lehet a Wii U.
    A Wii-vel a mai napig szoktam játszani. A grafika nem szép, sőt csúnyának mondható.A játékélmény az ami miatt többet kapcsolom be mint a boxot. Én ezért fogom ezt is megvenni.
    Mindenki biztos tud mondani olyan régi játékot, ami manapság nevetségesen néz ki, de még mindig szívesen játszik vele.
    Na ez pont erről szól.
    Amire meg nem lenne kereslet, azt nem csinálnák, gondolok itt a Mario játékokra.
    Meg lehet nézni az eladásokat. Biztos azért veszik az emberek, mert szar az összes.

Új hozzászólás Aktív témák