Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marek2

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!én nemrég vettem egy acer aspire 5100-est s a következő problémáim vanak vele.1,Bizonyos (egyéb gépeken kivállóan futó) cd-k+ netről leszedett filmek lejátszásánál csipogó hangot ad a microfon ill. az ének+beszédhang szinte egyáltalán nem hallatszik--mindez gyári bállítás mellet ill. windows beállításoknál sem tudok rajta változtatni-hiába vittem vissza a gépet ott nem tudtak segíteni.
    2. Hiába van ráírva, hogy acer crystalebrite:brilliant lcd performance (bár ez pontosan nem is tudm mit kéne jelentenie) azt hittem,hogy szép képernyőt jelent--videok lejátszásánál sokszor nagyon pixeles a képernyő. Valaki segíthetne, hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy találkozott-e más is hasonló problémával ilyen gépeknél ill. akinek ilyene van mennyire elégedett a gépével.
    összességében rohadtul nem vagyok megelégedve a géppel, azt hiszem 2 rongyért már egy normális hangkártyát ill. videokártyát bele lehetett volna rakni, ami a legegyszerübb filmeket azért viszi (nem csipog, hallható beszéd, nem pixeles képernyő-azt gondolom ezek nem extra kívánságok)

  • Marek2

    csendes tag

    válasz Devid_81 #10 üzenetére

    Helló Dávid!
    Acer Aspire 5100, amd turion 64, mk36 (2.0GHz, 512 KB L2 cace)
    ATI Radeon Xpress 1100, 512 MB DDR2 (suppor dual-chanel)
    Elvile minden fel volt rá telepítve gyárilag-telepítő cd-t nem is adtak, első bekapcsoláskor mindent maga telepített fel s az lett amit már leírtam.
    Neked is acer géped van--szerinted az én problémáim tipushibák?nem vagyok nagyon járatos a video ill. hangkártyák terén, de amit eddig a enyémek nyújtanak az kritikán aluli.
    milyen driverekre lenne szükségem szted, hohy normálisan működjenek.
    Üdv: Marek

Új hozzászólás Aktív témák