Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) LordX

LordX
(veterán)

Annó az integrált Ati chipsetekben az volt a pláne, hogy volt nekik egy dedikált 32/64 megás memóriachipjük, és e mellé még a főmemóriából haraptak ki valamit.. Ez itt már nincs?

(#2) erdoke

erdoke
(titán)

''Az Aspire család legújabb tagjait maximum 120 gigabájtos látják el, ...''

Hiányzik az alany, valószínűleg a merevlemez.

''a legjobban felszerelt típusokhoz opciós tartozékként VoIP kártyatelefon is jár''

Namost vagy jár, vagy választható.

A súlytöbblet pedig leginkább a + 2 akkumulátor cella rovására írható, csak kisebb részben az erősebb hűtőére.

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#3) efektiv válasza erdoke (#2) üzenetére

efektiv
(tag)

:C :R

Asus A8N-SLI Premium,X2 3800+ Toledo @ 2800Mhz 1.425V + 7700cu,, 2x512 Kingmax HC@560Mhz, Maxtor Dmax10 16mb cache, 500W FSP BS, TT Tsunami Dream black, Logitech cuccok. WD Raptor 150GB 10.000rpm, 16mb cache

(#4) AMD Power

AMD Power
(titán)

Nem lenne rossz nekem egy ilyen X2-s Acer! :B

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#5) Jim Tonic

Jim Tonic
(nagyúr)

Endlich. Van egy 5024-em, becserélem egy ilyen 5110-re.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) Bgs

Bgs
(senior tag)

5100-asnal 4deka a kijelzo tomegkulonbseg, 5110-nel pedig 8deka? Pedig allitolag a vaz ugyanaz...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#7) zsigmondl válasza Bgs (#6) üzenetére

zsigmondl
(csendes tag)

Acer... Van egy Acer Aspire 3000+os leptopom, meg Kanadaban vasaroltam, nem is volt olyan rossz .. Addig amig elnem kezdett nagyon furcsan viselkedni, lefagyni, az elemje nem mukodott, feltoltes jelzoje megzavarodott rendesen, a hangfala bezugott...
Nemzetkozi garanciat adtak egy evre(ITW) es annak felmutatásával adtam át, nyugtát is
mutattam. Aztan voltak olyan rendesek, hogy megirtak imelben, hogy mennyibe kerul, s ha nem kerem a javitast mennyi a hibafeltarasi koltseg.. Pedig en voltam kedves feltarni meg ott elottuk az Acerem nem hibajit..
ITW garancia füzetem átlapozva csak azt látom, hogy az Acer Magyarország is köteles
jótállni a leptopomért amíg az az egy éves időszakban van. Ha olyan terméket adtak el nekem, amelyik valahogy nem müködik úgy ahogy az kéne, kártérítéssel az Acer magyarorszagi megbizottja, a Rikvest Kft. nem szolgal, sajnalom gyerekek..
Nekem elment az etvagyam az Acertol, meg ha ilyen jol is mutat az ujabb felhozatal...

(#8) Devid_81 válasza zsigmondl (#7) üzenetére

Devid_81
(veterán)

Megértem a felháborodást,maximálisan.
De ez nem feltétlen az ACER hibája.
Ez a világgar magyarországon.... :(

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

(#9) Marek2

Marek2
(csendes tag)

Üdv mindenkinek!én nemrég vettem egy acer aspire 5100-est s a következő problémáim vanak vele.1,Bizonyos (egyéb gépeken kivállóan futó) cd-k+ netről leszedett filmek lejátszásánál csipogó hangot ad a microfon ill. az ének+beszédhang szinte egyáltalán nem hallatszik--mindez gyári bállítás mellet ill. windows beállításoknál sem tudok rajta változtatni-hiába vittem vissza a gépet ott nem tudtak segíteni.
2. Hiába van ráírva, hogy acer crystalebrite:brilliant lcd performance (bár ez pontosan nem is tudm mit kéne jelentenie) azt hittem,hogy szép képernyőt jelent--videok lejátszásánál sokszor nagyon pixeles a képernyő. Valaki segíthetne, hogy mit lehet ilyenkor tenni vagy találkozott-e más is hasonló problémával ilyen gépeknél ill. akinek ilyene van mennyire elégedett a gépével.
összességében rohadtul nem vagyok megelégedve a géppel, azt hiszem 2 rongyért már egy normális hangkártyát ill. videokártyát bele lehetett volna rakni, ami a legegyszerübb filmeket azért viszi (nem csipog, hallható beszéd, nem pixeles képernyő-azt gondolom ezek nem extra kívánságok)

(#10) Devid_81 válasza Marek2 (#9) üzenetére

Devid_81
(veterán)

driverek fenn vannak?
milyen tipus ez pontosan?

RoboKaland, Természettudományos Robotika szakkör és tábor -- https://robokaland.eu/ --

(#11) Peetee(tm)

Peetee(tm)
(aktív tag)

Vegyétek a jo kis X2-es eket!

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#12) Marek2 válasza Devid_81 (#10) üzenetére

Marek2
(csendes tag)

Helló Dávid!
Acer Aspire 5100, amd turion 64, mk36 (2.0GHz, 512 KB L2 cace)
ATI Radeon Xpress 1100, 512 MB DDR2 (suppor dual-chanel)
Elvile minden fel volt rá telepítve gyárilag-telepítő cd-t nem is adtak, első bekapcsoláskor mindent maga telepített fel s az lett amit már leírtam.
Neked is acer géped van--szerinted az én problémáim tipushibák?nem vagyok nagyon járatos a video ill. hangkártyák terén, de amit eddig a enyémek nyújtanak az kritikán aluli.
milyen driverekre lenne szükségem szted, hohy normálisan működjenek.
Üdv: Marek

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.