Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radírfej

    senior tag

    válasz orbano #10 üzenetére

    huh, ép tegnap szált el kék halállal vagy 5x az egyébbként betonstabil lapom... lehetséges hogy az nvidia tűzfala okozza? vagy maga a hálózati vezérlő (drivere) a probléma forrása? mindenesetre amig nem használtam, addig nem volt probléma...

    mert ha igen az elég idegesítő lenne, és ezek az ''apró'' bosszúságok az ati malmára hajtahatják a vizet...


    valahogy chipsetfronton le van maradva az ati... megoldásaik az északi híd esetében kitünőek, de valahogy a boltok polcain sokkal több nf3, nf4 es lap van, kedvezőbb áron. minth az nvidia letarolta volna a piacot, az ati pedig (karöltve a többiekkel) futna az eredmények után AMD fronton...

    Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

  • Male

    nagyúr

    válasz orbano #12 üzenetére

    Adjál $2M, és egy éven belül átadom a terveket.... vagy nem, de addigra a pénz már eltűnik velem együtt :))

    Ha a 16X felbontását 2x8X-re meg tudják már oldani a kis kártya nélkül, akkor nem hinném, hogy kivitelezhetetlen... nem azt mondom hogy holnap fogják kiadni, de szerintem ez jön majd...

    Amúgy egy se, mivel nincs PCIe slot a lapomon... ellenben van 6 PCI.
    3-nál több PCI kártya van a gépben (konkréten 5), és így nekem nem OK a mai elrendezés... (ez olyan mint a régi 1AGP + 3PCI + 3 ISA, amiből az idő múlásával már egy ISA-t sem használtál, de a PCI helym eg már kevés volt...) addig nem cserélek, amíg ez így van, legyen rendesen bővíthető az a lap.

Új hozzászólás Aktív témák