Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupacamaru

    veterán

    válasz Ja no #50 üzenetére

    De gondolom a fentebb linkelt oldalon mérések alapján írták amit írtak. :F :B

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

  • Kobak77

    aktív tag

    válasz Ja no #50 üzenetére

    Láttam a pdf-et, de szerintem az a minimum tápot jelöli, aminél kevesebbel nem szabad elindítani a lapot (az angolom nem tökéletes ám!!!), Szerintem ez úgy néz ki, hogy

    min táp=max fogyasztása a lapnak, perifériák nélkül
    max táp=max fogyasztása a lapnak+összes lehetséges periféria rákötve és azok vélelmezett max fogyasztása

    A másik linken pedig mérés alapján történt a fogyasztás megállapítása, ráadásul kihangsúlyozva, hogy átlagos, nem pedig max terhelésen... így is a táp amit ajánlanak hozzá, passzol abba az intervallumba, amit az intel megadott.

    ui: macerás mini-itx tápot szerezni, meg nem is túl gazdaságos projekt, de szerintem tökéletesen megfelel egy micro-atx, sfx táp. Én normál atx házba raktam a lapot, egy seasonic 250W-os táppal. Ráadásul, mivel a lapon úgyis van ventillátor, nem a táp ventije lesz az, ami miatt nem néma lesz a gép.

    Mondjuk én frissítettem biost a lapon. Írták, hogy újraindításkor NEM szabad nyomkodni a power gombot, és kb 3 perc, míg minden rendben lezajlik. No én aztán nyomkodtam a power gombot mégis - szerencsére nem lett belőle baj -, mert nem hallottam semmi hangot! Azt hittem, hogy újraindulás helyett teljesen kikapcsolt a gép, aztán kiderült, hogy csak nem pörgette fel a vinyót, meg nem kapcsolta be a prociventit, de a táp az ment, csak épp nem volt hangja :).

Új hozzászólás Aktív témák