Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scalpel

    senior tag

    Érdekes...

    De szvsz baromi kényelmetlen lehet a qwerty billeket használni... A jobb hüvelykkel át kell nyúlni a numerikus billek felett... Kinek hosszabb sokkal a jobb hüvelykujja, mondjuk 5 centivel, mint a bal, úgyhogy mindkét ujja használható is, ergó baleset kizárva? :F Szerintem senkinek, vagy ha igen, nem az a jellemző az átlag userre. Vagy ki kell csavarni a jobb csuklót, a normál működési tartományán kívülre... az se kényelmes... fakíreknek, önsanyargatóknak viszont tökéletes... Mert telefon billen mutató ujjal pötyögni nem igazán nyerő... pedig csak ez marad...


    [Szerkesztve]

  • Scalpel

    senior tag

    válasz Zoltanfi #4 üzenetére

    Az összecsukott alakja nekem is nagyon tetszik. De szerintem ha már telefon, akkor annak nem feltétlen az asztali használata a fő szempont, mégha csak a kinyitott állapotát is nézzük. Ergó szerintem kézben is jól használható megoldást kéne csinálni, hiszen mobil. Aki asztalon akarja nagyon nyomkodni a QWERTY billentyűzetet kis helyen, az úgyis subnotebookot vesz. Szerintem a kommunikátoroknak pont az a lényege, hogy akár a semmi közepén is írhatsz 10 szavasnál hosszabb e-mailt. De persze én nem tartozom ebbe a felhasználói célközönségbe... aki ilyet használ, az biztos jobban tudja, neki mire és mikor kell.

    Szerk: szerintem nagy az esély rá, hogy a fiókban végzi a terv, és csak a konkurencia megállítására védették le a formát/csavarhatóságot, csúsztathatóságot...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák