Hirdetés

Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz keopsz #11 üzenetére

    Előrebocsátom, hogy most sem leszek alapos, de nem izgat különösebben.
    Úgy gondolom, hogy a témához az első hozzászólásom (#5?) építő jellegű volt, nem agresszívan fikázva indítottam. Nem látogatok rendszeresen más magyar nyelvű hardveres oldalt, itt tűnik fel, ha vmi (számomra) nem stimmel pl. az angol nyelvűeken olvasottakhoz képest (remélem ez ma már nem számít arcoskodásnak). Ja, és a saját accountomat használtam, pedig a szokásostól eltérő hálózatról írtam, míg a válaszokat (?) vmi tartalékos házigazda accountról kapom.
    Nem kell felkapni a vizet, ha vki azt mondja, vmit nem jól csináltatok. Sehol nem írtam ezért semmilyen negatívumot az oldalról, mindenki hibázik. Én is, lásd fenti hozzászólás...:))
    Megkértem a hír szerzőjét, hogy magyarázza el, amit nem értek, mert nem vagyok szakember, de furcsának találom. Választ nem kaptam, de megjelent a hír alatt a dőlt betűs magyarázkodás, ami nem tette helyre nálam a dolgokat, azt is megmondom, miért: A hír maga igen furcsára sikerült, hiszen nem volt benne hír, pl. ''megjelent az OCZ PC4000-es modulja, ilyen-olyan, stb.'', holott a Kingston és a Corsair hasonló moduljainak megjelenésekor ez megtörtént. Átvettétek a német tesztet, ami szerintem se jól használható, aztán a kommentben azt kritizáltátok, a tévedések, találgatások maradtak a hírben. Erre írtam én a következő, tovább értetlenkedő hozzászólásomat. Azóta kijavítottátok (a hangnemből ítélve kijavítottad) a ns-ot órajelre, amit továbbra se értek, de (a segítségedet megköszönve) majd utánanézek. Én a nagy RAM-os topicban Napocska által elmagyarázott CL-ből indultam ki, de lehet, hogy rosszul értettem meg. Mint említettem, nem vagyok szakember. Ebből kifolyólag arcoskodni se igen szoktam a témában, valsz félreértetted, sajnálom, ha így jött ki a hozzászólásomból.
    Aztán odabiggyasztettétek (biggyesztetted?) Kentaur általam vitatott megjegyzése után, hogy vagy igen vagy nem. Ezzel csak Kentaurt égetitek, tényleg jobb lenne kimérni akár a Corsair-etekkel, hogy agresszív időzítés vs. órajel.
    A megfelelő teszt metódusában teljesen egyetértünk, 875-ön kellene megnézni.
    Azért a dual DDR továbbra se egyenlő QDR, idézőjelben v. sem. A NB keményen megdolgozik az átalakítással, talán ezért nem érünk az elméleti sávszél közelébe se. Tudod, 2x2 gyakran 5.:)

    A legjobb aláírás a héten

Aktív témák