Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz L3zl13 #24 üzenetére

    Duke Nukem 3D, ma is megy, fel van nyomva a melóhelyen a Quake I-el, és a DOOM I-el egyetemben: CD-n rajta, be, megosztani, helyi hálón onnan nyomjuk! Naggyon dúúrva!

    Mint amikor az egyetemi könyvtárban körbe jár az USB-s vinyóm 3 perc alatt felmegy a komplett telepített Call of Duty United Offensive és azt nyomjuk lanba. Van, aki Honfoglalózik, van, aki chatel, mi meg CoD-ozunk... ;]

    Basicban meg Turbo Pascalba én is verhetetlen voltam ezelőtt 10 évvel, 13 évesen, na de azok az idők rég voltak. Volt, amikor anyánk hazahozta a melós Com64-et is, két gép otthon, két csúcskategóriás gép :R és lanba nyomtuk! Ezt a luxust!

    És tudjátok, mi a vicc, hogy amikor a Com128 újdonság volt, és ász a maga idejébe, na most egy olyan színvonalú gépet megvenni és azt szintentartani! Nem tudom, hány magánember engedheti meg magának!

    Öcsémmel ketten egy lövöldözős pályán egymásnak háttal beálltunk, autotűz be a joystick-on, majd el ebédelni, mire visszaértünk, legyilkoltunk fejenként 1000-1200 pacmant. ;] :DDD

    Mai elvárás: ne fagyjon ki az oprendszer, ne legyenek framek a játékban, stb. Annó nekem is volt, hogy kifagyott a Com128... Na de nem azért, mert telesz@rta valami a rendszert, vagy vírusos lett, vagy épp a vírusírtó, tűzfal, monitorozó szarok, stb-k fogták a gépet! :(((

    Az még a szomorú, hogy azért nem ruházok be egy komolyabb mobiltelcsire, mert nincs kedvem azt is a vírusoktól, meg fapaciktól takarítani, az illetéktelen behatolókat kifelé rúgdosni. Csak a baj, hogy mire a 3510i-m szétesik, addigra csak ilyenek lesznek és ki tudja, ezt is majd lehet kapni installált vírussal is, mint vinyót?

    [Szerkesztve]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák