Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    Hát, eddig nem mondtam magam Nokia-fannak, ezután sem fogom, de mellettetek tuti annak tűnnék.

    Én úgy vagyok vele, hogy mit zavartassam magam a finnek összes 100számra megjelenő újdonságával, ha le tudom max. 10-re szűkíteni azon modellek számát, ami tényleg érdekel, és megfontolnám a megvásárlását. Máshol is találkoztam ezzel a hozzáállással, hogy ha csinál 10-20 randaságot a finn, akkor már az össze finn sz@r. Más miért nem találja meg azt az 1-2 visszafogott, jól eltalált példányt, ami tetszhet is neki, esetleg a tesztekben és a tulajdonosok véleményezéseiben is dícsérve van?

    Szóval én örülök, hogy kihozták az olyanokat, mint a 6630, 6681/80, 6230, 6230i, a többi meg le van xarva.

    A Samsung meg abból a szempontból jól belerondíthatott az anti-nokiások lelkébe, hogy az idei inváziója után senki nem szólhat be a finneknek, hogy túl sok a (szinte ugyanazt tudó) modell.

    Mellesleg a Samsungok között is van 2-3, ami igencsak szép, és időtálló lett (E700), de pl. a monoblock-ok között szégyenteljes a dizájnjuk (alíg van ilyen) - csak az ide-oda csúsztatható, tekerhető, hajtogatható telefonokat nyomják.

    Eddig én úgy tudtam, hogy a Nokia fakitermeléssel kezdte.:))

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák