Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kriza

    őstag

    ''az elnevezés erősen hasonlít a Windowsra, s így a két termék összetéveszthető lehet''
    Szerintem a Microsoft elmehet a picsába! Anno, amikor megjelentették a Win2000-et, sokan nem tudták, hogy az nem a Win9X folytatása, hanem az NT-é.

    Szegényeknek mennyire rosszul esett volna, ha ezért beperelte volna valaki őket, nem???! :O

    Az új névvel meg nem tudom mit vacakolnak. Az nem hasonlít a windowsra, ha meg valaki mégis összefüggésbe hozza a Lindowsal, és arról a Windowsra asszociál, az alaposan utánnajárhatott ( a Lindows weblapján) így aztán nagy LÚZER ha ezek után is keveri! nem???

    Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

  • Kriza

    őstag

    válasz VladimirR #27 üzenetére

    Azt én értem, de csak a weboldalon.
    Így a Tescoban az egyszerű ember nem fog a Linspire-ről a Lindowsra asszociálni (mert ugye nem járt a weboldalon) így nem fogja a Lindows-t a Windowsal keverni. Így az Ms-t nem éri akkora gigantikus kár, mert nem lesz vagy 300 ember, aki nem veszi meg a windowst, mert helyette tévedésből Lindowst vett.

    Egyébként meg abban gondolom egyetértünk, hogy a félrevezetés szándéka igen erősen érezhető a Win2000 - Win ME rendszerek megnevezése körül!? Én sok embert ismerek, aki Win2000-et telepített, mert azt hitte, hogy azzal majd milyen jól fog játszogatni a Win98 helyett. (szerintem ezt többen keverik még mindig, mint valaha kevernék a Lin-t a Win-nel!)

    Ja...! A beperelést meg csak iróniának szántam, bocsi, ha nem volt rendes szmájli! A durva fogalmazás meg azért van, mert nem szeretem az MS-t. (bár az is igaz, hogy amióta Win XP-t használok kezd jobb véleményem lenni róluk!)

    [Szerkesztve]

    Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Aktív témák