Hirdetés

Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz Flashcash #43 üzenetére

    Véleményem, és sokat sem kell erre várni, nagyon valószínű hogy ez az eleinte átmenetinek gondolt stagnálás, visszaesés a pc eladásokban már ennek a kezdete és nem lesz fellendülés.

    Ilyet:

    ''''mobil PDA/telefon processzoroknak semmi közük a PC-s játékiparhoz, és ált. a PC felhasználáshoz, az otthoni asztali PC-k és a mobiltelefonok felhasználási területe teljesen más, nem konkurenciái egymásnak''

    nem mondtam, Nem mondtam hogy a pda-k és a mobiltelefonok fogják leváltani a pc-t, azt sem mondtam hogy konkurensei lennének, és azt sem mondtam hogy a pc-s játékipar ezekre az ezközökre fog áttevődni. (bár a mobiltelefon játékoknak lesz egy piaca, de az teljesen más üzleti modell szerint fog működni, mint a pc-nél)

    Azt mondtam hogy ezek az új piacok (amik nem konkurensei a pc-nek), pótolni fogják aztokat a veszteségeket, amit a pc-piac zsugorodása okoz. Még szájbarágósabban (nem kötözközködn akarok), igaz hogy kevesebb csipet fognak eladni pc piacon, de sokkal többet a mobilok, pda-k piacán

    Persze a pc nem fog eltűnni mert szükség van rá, csak kiköltözik az otthonokból, és visszamegy oda ahonnan jött, a munkahelyekre.

    www.simson4t.hu

Aktív témák