Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gexona

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni az alábbiakkal kapcsolatban:
    feltelepítettem az mphc-t ahogyan kell.Film lejátszása közben használná is a DXVA-t, ha elindulna a film.
    Amelyik fullHD filmem elindul, annál nincs dxva használat, viszont amelyiknél lenne, az meg fekete képernyő és csak annyi van kiírva, hogy lejátszás, de minden áll.
    Mi lehet a problémája?
    (semmi más codec, csak mphc, ATI 2600XT + win7)

    A másik problémám pedig az lenne, hogy amelyik mkv elindul, annál pedig a következőt csinálja:
    kiterjesztett monitort használok a gép és az LCD TV között. Az mphc úgy van beállítva, hogy a film a monitoron indul, de mihelyst kirakom teljes képernyőre, automatikusan átrakja a TV-re. Ilyenkor viszont csak fekete képernyő van a TV-n. Ha visszaváltok teljes képernyőről, már a monitoron is csak fekete kép marad.

    Ami érdekes, hogy egy DIVX-es filmnél minden rendben van.

    Előre is kössz!

  • gexona

    csendes tag

    válasz PuMbA #330 üzenetére

    Köszi, megoldottad a problémám! :C :R

    A driverek rendben voltak és mphc-ból is a legfrissebbet tettem fel. A problémát a 2 kijelző okozta. Ahogy kilőttem a tv-t, elindult minden.
    Ezek szerint ha mphc-val szeretnék HD filmet nézni a DXVA előnyeit kihasználva, akkor vagy veszek egy másik videokártyát, vagy pedig mindent a tv-re kell áttennem?
    Szuper :W

    Persze azért köszönöm szépen!

Aktív témák