Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seniman

    addikt

    válasz Yany #276 üzenetére

    Semmi irigység nincs bennem,sőt ha visszaolvasol valakinek válaszoltam is,hogy a cikk jó,nálam a célját elérte,meggyőzött arról,hogy jól tettem hogy eddig nem vágtam bele és ezután sem szükségszerű.A bányászok sem szálkák a szememben,sátánnak sem tartom őket,leginkább mert a PC gémer piac már a bányászat fellendülése előtt is egy feneketlen pénztemető volt.Az egészet simán csak egy értelmetlen hobbinak tartom,ami engem egyáltalán nem hoz lázba.Gamer PC-m sincs,nem is tervezek építeni,de ami jajveszékeléssel már tele vannak az internetes fórumok,az már lassan nekem is kezd fájni.Ha nagyon játszani szeretnék,akkor van a környezetemben pár konzol,de ha vga-t is vennék bőven beérem olyannal,amire a bányászok rá sem néznek és a használt ára cirka egy heti fizetés.C64 korszakban nőttem fel,ezért nem vonz se a 4K,sem egyéb divatos agyon hype-olt baromságok,egy játék számomra nem attól lesz élvezetes,hogy Lara Croft hajszálait tudom számolgatni az UHD monitoron,mert 1080Ti SLi-t hajtok.

    Nagyjából ennyi.Az biztos hogy sikerült a cikkel egy igazi darázsfészekbe nyúlnod,de legalább itt szó volt olyan dolgokról is,mint a tervezett haszon és megtérülés.Bár ahogy olvasgattam,akit vonz a téma,többre megy ha csak nepperkedik a coinokkal.

    PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Új hozzászólás Aktív témák