Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Zyelor #1432 üzenetére

    Sokak szerint meg a sik kijelzo a tuti, szoval ez izles dolga.
    Csak a "sima" S21-en muanyag a hatlap, de ha zavar, veheted az S21+-t, azon uveg. Amugy minden teszt azt mondja, jo minosegu, en csak az S20FE-rol tudok beszamolni, azon nagyon korrekt volt a hatlap. Es mivel muanyag, cserelni is sokkal egyszerubb idovel.
    A felbontast szerintem az ar es a fogyasztas oltaran aldoztak be. 120Hz kijelzo mellett valoszinuleg kevesen hasznaltak az S20-at is 60Hz-en 1440p mellett, bar az igaz, hogy az opciot illett volna meghagyni, de igy tudtak koltseget csokkenteni.
    A MicroSD elvetele szimplan csak gaz.

    Az arak meg jelentosen csokkentek, amcsiban 200$-al. Az, hogy Magyarorszagon igy elszallt az arfolyam, es bizonytalansag mellett araz a Samsung, mas kerdes, ezugyben a megfelelo embereknel tessek reklamalni.

  • icecave

    nagyúr

    válasz Zyelor #1432 üzenetére

    Arra több videó is kitér, hogy amerikában konkrétan 200 dollárral olcsóbb a sima alap s21 mint az s20 volt (1000 vs. 800 dollár), itthon meg ebből semmi sem érződik, sőt, az S20 325k volt, az S21 meg 330k, tehát még drágult is.

  • SzaboDeGergo

    csendes tag

    válasz Zyelor #1432 üzenetére

    1. A Samsung is kezd radobbenni, hogy annyira kevesen használják az edge előnyeit, hogy nem eri meg se nekik se az átlag usernek (így lesz rá pl normális uvegfolia stb stb)
    2. Egyéni preferencia de itt ne a régi idők roppanos muanyagjat képzeld el. Én eddig több pozitív véleményt hallottam róla mint negatívat.
    3.Igazabol ekkora kijelzon ha kiszurod a pixeleket akkor élesebb a szemed mint egy hattori kés pengeje. Másodsorban az adaptív kepfrissitest jobban észre fogod venni mintha nagyobb lenne a felbontas
    4. Bár ez személyes vélemény de a gyártók szerintem kezdik azt érezni, hogy mindenki mindent felhőben tárol, legalábbis ez a tendencia folytatódik, de én is úgy vélem kihagyott ziccer, hogy nincs, pedig bőven elvagyok 256gb-n sőt kevesebben is és évek óta nem használtam sd - t

  • JanR

    addikt

    válasz Zyelor #1432 üzenetére

    Miért nem görbített a telefon széle, ahogy már az s7 óta az?
    Én kifejezetten nem szerettem ez a hajlított éleket. Pont az üveg hátlapja miatt fogni kellett oldalról az S10+ot és emiatt elég sokszor belenyúltam a képernyőbe és félreérzékelt. Nekem a sík képernyő egy hatalmas nagy pozitívum a 21-es szériánál.

    Miért műanyag a hátlap?
    Az előző hozzászólásomban leírtam, hogy sokkal jobb érzés fogni a telefont, stabilabb nekem, ez is pozitívum.

    Miért kisebb a felbontása, mint az S20-nak??
    Ha észreveszed, akkor nagyon jó szemed van. Ha emiatt tovább bírja az akksi, akkor csak jól jártunk. És hidd el, S10+ után semmivel nem érzem rosszabbnak a kijelzőt.. sőt. Pedig az is 1440p.

    Miért nincs Micro SD?
    Erre meg azt mondom minek? Telefonom van, 128GB-al. A fontos képeket úgy is lementem, vagy valami külső forrásra, vagy felhőbe. Ezen meg elfére egy halom játék és film. Lehet valaki dolgozik vele, és erre használja, de Ő meg a nagyobb tárhelyeset veszi. De valaki írja már le nekem, hogy miért kell egy telefonnak ekkora tárhely?

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz Zyelor #1432 üzenetére

    Szintén S10-ről váltok majd, de azt hiszem én még várok 1 évet, a 22-es szériára.

    A te pontjaid közül engem 1 zavar igazán, 1 pedig még kérdéses nálam.
    Sajnos a kerekítés nagyon hiányozni fog, tetszett, jobb így a telefon fogása is, és a gesztusvezérlés is sokkal kényelmesebb. Számomra csak előnye van.

    A kijelzőfelbontást egyszer visszavettem a telefonomon, QHD-ról FHD-ra. Kíváncsi voltam, hogy fogyasztásban mennyit nyernék vele. Sajnos nem derült ki, annyira zavaró volt a különbség hogy 1 óra után visszaálltam. Talán ha ez lenne a kijelző natív felbontása, kevésbé zavarna. De mindenképp megnyomkodom majd, hogy milyen.

    A műanyag hátlap nem zavar, úgyis tokban van a telefonom, a Micro SD-kel meg eleget szívtam már ahhoz, hogy ne akarjak többet ilyet látni a telefonomban, akkor sem ha még megtehetem.

Új hozzászólás Aktív témák