Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    szép... nem mintha bármikor is ilyenben kellene gondolkoznom :D tetszik, hogy elforgatták frankón a sata/ide csatikat meg az usb-knek meg mindennek maradt normálisan hely úgy, hogy pl egy 3sli rendszerben ne legyen nagy a zsúfoltság ezeken a pontokon :)

    mert itt betyárul takarnak a kártyák mindent :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Hulk24 #40 üzenetére

    nekem sincs bekötve floppy és wintelepítő lazán boldogult a satás vinyóval :) pistával meg talán nincs is már ilyen probléma egyáltalán... ide kábelen csak az íróm árválkodik egyedül... nincs szívem kidobni addig, amíg nem hibázik :D 2év alatt 0 hiba... többezer lemezt pörköltem 4x-esen és semmi gond nem volt eddig velük... pioneer :)

    mod: kicsit off, de egyik ismerősöm mániája, hogy mindent max sebességgel ír ész nélkül... és általában nem is márkás lemezre... aztán csodálkozik, hogy a lemezeinek 80%-át nem tudja 2hónap múlva normálisan használni :S meg lehülyézi az embert, hogy: "minek 4x-esen írsz? úgy 15perc 1lemez... de hülye vagy, höhö... stb... én megírom 5perc alatt..." erre csak annyit tudok mondani, hogy valaki írjon meg 2részletben 1 lemezt... felét 4x-esen, másik felét meg nagyobb sebességgel... a különbség szemmel látható... és sokat számít...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák