Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Realradical

    őstag

    válasz szazbolha #122 üzenetére

    Másodlagos acc?

    Things that try to look like things often do look more like things than things

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz szazbolha #122 üzenetére

    Alexa az enyém is, és bizonyos dolgokra igenis , meg egy csomó mindenre nem, plusz lenne rajta mit fejleszteni, ahogy a "biciklin" is. Örülnék is neki ha jobb lenne, de ettől még nincsenek irreális elvárásaim vele szemben. Ennyi! Aki meg nem tudja miről beszél, mivel max csak olvasott róla két cikket, az ne vonjon le tényszerű következtetéseket. Véleménye persze lehet róla, csak azt ne keverjük a tényekkel. Szerintem ez elég normális elvárás lehetne.

    #125 Ha ez rólam szól, akkor annyira azért nem talált :N ! A tech imádat még félig meddig ok! Hogy jó cuccaim vannak az már azért nem biztos :D. Autós topicban azt mondanám, hogy azért kell visszahívni a szériát, mert mostanában ipari hulladékokat gyártanak ;) (látod nem is vagyok annyira tech imádó és nem is vagyok oda mindenért, ami új). Uberes balesetről meg úgy általában az önvezető autókról a rövid véleményem pedig, hogy Isten óvjon meg minket az önvezető autóktól és remélem az én életemben nem jön el az az időszak amikor minden autó önvezető lesz. A mostani önvezető technológia nagyon gyerekcipőben jár (abszolút hiba közútra vinni, ez nem egy "játékszer"), plusz köszönöm én szeretek vezetni és egyelőre nem vagyok arról meggyőzve, hogy egy gép minden esetben nálam jobb és gyorsabb döntést hozna, de ha így lenne akkor is szeretnék vezetni :) (ez persze már csak az én egyéni vágyam lenne akkor, ellentétben a közérdekkel) ... inkább növeljük tovább a passzív biztonságot ... de ez megint más téma, nem kéne ebbe is belemélyedni :D .... a rövid lényeg, nem ismersz ;) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák