Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz knyitogato #14250 üzenetére

    Sokáig én is puffogtam, de egyrészt mindenki ezt a 4.0.3-mat kapja, másrészt sok hibája nincs a stock 4.0.3-nak se, igaz ami van, az elég idegesítő, de mindre van megoldás. Én alapvetően azért vettem meg ezt mert k*rva jó ár/érték aránnyal bírt, a jó támogatottságot csak az epernek véltem a hab tetején. Persze én is sokat rinyáltam már, de engem leginkább a kommunikáció teljes hiánya b@sz fel agyilag. Platformot viszont nem váltanék. Egyik se jobb, mindenhol lesz valami idegesítő dolog. Nekem alapvetően mindegyik tetszik a mai rendszerek közül, használhatatlan nem létezik. Egy Symbiannal is ellennék, ha úgy alakulna. Viszont még mindig a droidot tartom a legmegfelelőbbnek az összes közül, így nem is sírok tovább. Tudomásul vettem, hogy a gugli most ezt elcseszte, ráadásul láthatólag sz@rik is a fejünkre, régi modell tulajdonosai vagyunk... Ez van, a lehetőség mindenkinek adott. Manuális frissítés, a régi rendszer használata továbbra is, esetleg váltás, vagy platform váltás. Ez utóbbi drága mulatság lesz, kivéve persze ha használtan kerül beszerzésre az utód, az meg rizikós. Meg más platform esetén ugyanezért az árért csak rosszabb képességű telefonok vannak...

Új hozzászólás Aktív témák