Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz #59070464 #3742 üzenetére

    Egyetertek, a meret miatt teljesen megallja a helyet a most megjeleno 10"-es mellett is, ami alapvetoen mas helyzetekre van kitalalva, alapvetoen inkabb csak otthonra. Es hat igen, szerintem is sokkal jobb vetel az iPad Mini-nel, ami joval gyengebb, de cserebe legalabb joval dragabb :)
    (ha pedig beigazolodnak a 32 gigas arazasaval kapcsolatos pletykak, akkor meg majd plane)

    Szoktak Nexus-okra is azert custom ROM-ot rakni, csak joval kevesbe, mivel itt joval kevesbe van raszorulva az ember, a gyari ROM is teljesen megfelel a tobbsegnek. Ezeknek az elonye altalaban a nagyobb testreszabhatosag, esetleg nehany speci funkcio ami megkonnyiti a hasznalatot. Custom ROM-ot felteve is az az elony szerintem megmarad, hogy Nexus-nal mindig friss hivatalos driverekkel jelenhetnek meg, ami a legnagyobb buktato szokott lenni mas teloknal/tablaknal.

    En amugy gyari ROM-ot hasznalok rajta, de rootolva van, es at van irva a dpi 160-ra hogy hogy tabla UI-ja legyen. Ez igy nekem kb teljesen kompromisszummentes, de mivel gyari ROM, megis atom stabil.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák