Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vinibali

    őstag

    válasz Locutus #60 üzenetére

    szerintem ez nincs összefüggésben azzal, hogy "az AMD lapátolja a pénzt az AAA játékokba".

    BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Locutus #60 üzenetére

    Én úgy értettem, hogy ha megveszi valaki a termékedet mondjuk egy 100000-es kártyát a hozzá tartozó szoftverrel (munkája/élvezete akármi miatt) és vagy a termék, vagy a szoftver, vagy mindkettő hibás (a lényeg, hogy nem tudja használni arra, amire kell neki) akkor volna képed oda állni a vevő elé és azt mondani, szerelje ki a gépéből (lehet hogy nem is fogott még csavarhúzót, vagy egybegépről van szó) postázgasa el neked DE!! csak akkor, ha előbb ezt, meg azt letesztelte régi és új driverekkel pontos verziószámokkal, meg egyebek :F (szerintem nem lenne..)

    Mi ez, valami kívánságműsor a vevőkkel szemben, vagy kínában ez a mentalitás, vagy mi? Mi van azokkal, akik mondjuk használni szeretnék, arra nem gondoltak, hogy azok alatt a hetek alatt, míg ők elbíbelődnek hibakereséssel/postázgatnak stb. a VEVŐJÜK nem tudja használni a terméküket, amit jópénzért vett? És "nagyvonalúan" felajánlják, hogy állják a költségeket. Micsodát, a postát? :DDD Lehet, hogy csak nekem nem jött át jól ez az nvidia kommunikáció, de az én nézőpontomból ez az egész szimpla pofátlanság és azt sugallja, mintha a vevők, akikből él (elvileg.. tudom: tegra/HPC-ből él, de akkor is) csak kb. a kutyái, vagy a külsős bétateszterei lennének, az alkalmazottai. Az más kérdés, hogyha valakinek olyan sok ideje van, amit erre a szarakodásra szán (mondjuk a családja, vagy munka/játék stb. helyett) és VAN másik kártyája, ami legalább ilyen erős/használható, mint amire ezt vette ÉS tudja ezt a kártyát nélkülözni jószándékúlag, hogy az nvidia segítségére legyen... De ez a "ti amerikaiak vagytok nektek belefér, postázgassátok, majd mi tesztelgetünk és tudatjuk a végeredményt (ami nekünk profitot hoz, nektek nem) ti meg addig csináljatok amit akartok a kártya nélküli gépetekkel, vagy vegyetek másikat, míg mi kérődzünk" jelleg nem szimpatikus.

    Viszont egybevág azzal, ahogyan az nv 2008 óta bánik az ügyfeleivel (magánszemélyekkel és olyanokkal is, mint Apple, Linus hogy mást ne mondjak) meg azokkal a kijelentéseikkel, hogy nekik már nem számít a gémer társadalom és a desktop kártyák, mert a tegra a jövő, meg a HPC parkok, az SLI-ért szedett sarccal az intel lapokon, a mehetne a physics de tiltjuk driverből metódussal stb stb stb. évek óta felgyűlt kommunikációjukkal..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák