Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz TomLion #12 üzenetére

    "Az, hogy nem támogat 2x16 PCI-E sávot, és a proci min 45k hozzá..." -Pontosan ez zavar engem is, hogy mondjuk 30-40k között van a lap plusz a proci is 45k és egy rendes crossfire vagy sli rendszert sem tudsz kiépíteni, a 2x8 sáv miatt, mert az átlag azt csinája/csinálná, hogy összerak egy ilyen konfigot vesz bele egy HD4890/HD5850-et és ha kezd kevés lenni addigra összegyűjt egy kis zsét másik vga-ra, mert ügye a procival azza nem is lenne gond egy darabig. Úgyhogy én is azt csináltam, hogy vetten egy Gigabyte X48-DS5(DQ6) lapot hozzá egy Q6600-as procit és jön bele egy HD5870-es kari és ha kevés lesz akkor majd egyszer mégegy, de legalább a 2x16-szoros PCI-E miatt nem kell aggódnom, a cpu limit miatt meg nem aggódom, mert úgyis HD felbontáson fogok játszani!
    Úgyhogy a P55-ös lapokkal kiszúrt az Intel rendesen!

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz proci985 #22 üzenetére

    "az S775 lassan EOL, a q66 meg már jóideje az."
    Nem annyira LoL az a s775 egy Q9550-el 4+ghz-en csodákra képes, tudom hogy a Q9550 drága , de majd idővel az is olcsóbb lesz.
    Meg a Q6600 sem LoL, nagyon jól mennek azok, ha kifogsz egy tuningosabb példányt 3,6+ghz akkor (mint én) nem lesz egy darabig proci gondod, és ne mondj senki hogy egy ilyen proci ilyen meg olyan gyenge,bőven elég főleg ha vga limites beállításokkal játszol, ha pedig cpu limites a dolog akkor meg tök mindegy,hogy 100 vagy 120 fps, meg nekem tök mindegy, hogy a konvertálásnál mennyi idő alatt végez,de amúgy ott sincs szégenkezni valója egy jól megrántott pédánynak.

    Az igazán életképes a 1366-os i7 lenne, csak hát az árak azok nem életképesek!
    Az eggyetlen igazán élettképes dolog az AM3.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Tuco Ramirez #29 üzenetére

    "A kétszer 8X PCI-E sávszél amúgy is csak extrém beállítások mellett hátrány."
    Szerintem 2db HD4870/4890-et vagy 2db HD5850-es karit nem hajtana ki és ez nem extrém eset.
    2db HD4670-et esetleg HD4850-et már valószínű hogy kihajt, de semmi értelme főleg az első esetet figyelembe véve!

    Amúgy egy alapos tesztre kíváncsi lennék!(GTX285 sli, GTX295 sli,GTX260 sli,GTS250 sli,DH4670 cf,HD4850/70/90 cf,HD5850/70 cf)

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz HummeRC #38 üzenetére

    Húh ezt a rövidítést nem ismerten, én kérek elnézést!

    proci985: Hát ja sajnos, a s775 helyét átveszi "megpróbálja átvenni" a s1156, de szerintem jobban jártunk volna egy s775-ös foglalatba tokozott Lynnfield-el, csak ennek a megoldhatósága gondolom kérdéses!
    Gondolj bele jókis x48-as lap + egy s775-ös foglalatba tokozott Lynnfield :U
    Egyből feléledne a s775-ös foglalt :C

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák