Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz nemethkitti #1366 üzenetére

    Hát, ha vissza olvasol akkor láthatsz tőlem beírásokat.
    1, Elfogadtam, hogy ez ilyen sokkal jobb nem lesz, az egyik nagy koponya szerint (Dr. Barzó) műtét után sem.
    2, Minden nap fáj, de elviselhető mértékben - mivel azonban volt kollegámnak 3x műtét után is minden nap fáj kissé - kvázi alig van különbség, így nem gondolom, hogy végig kéne csinálnom amit neki.
    3, Az első időszak elviselhetetlen fájdalmait, kezdetben óvatos tornával (McKenzie), hónapos fekvéssel, később Táltos csontkovács kezelésével mára szépen kordában van tartva. Vannak rosszabb és jobb napok. Pár órás foglalatosság szinte soha nem jelent gondot, de nagyon gyorsan elfáradok ezután 20-30 perc leheveredés és nyugtatás szükséges akkor megint megy 1-2 órát a dolog.

    Amúgy igazán semmi nem segít - denevérpad, úszás, torna és csontkovács én most ezeket alkalmazom egyszerre. Fekve egyáltalán nem fáj, jól alszok. Ha felkelek akkor előszőr enyhén majd az idő előrehaladtával egyre jobban fáj. Mivel azonban a műtét sem biztos, hogy megoldás ezért én most az egyelőre elkerültem a műtétet fázisban vagyok.

    Gondolom nem ilyen válaszra vártál :D

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák