Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    Romboló, nem_tom: Teljesen igazatok van. Annyira kimerült voltam már, hogy nem tudtam normálisan gondolkodni. Más kérdés, hogy tényleg a legrosszabbkor jött össze minden. Szúnyoglány önmagában nem akasztott volna ki, mert már megszoktam tőle az ilyesmit (ettől még rosszul esik persze). Művésznővel és Démonnal egyszerűen csak félreértés volt, amire rosszul reagáltam. Szerencsére nem haragszanak rám. Művésznővel már aznap megbeszéltük, Démonnal tegnap este. Tudta, hogy kivagyok és sejtette, hogy valami ilyesmi van a dolog mögött (mármint félreértés). Megvárta, míg lenyugszom kicsit és egy percig sem haragudott.

    Művésznő: Tulajdonképpen neked is válaszoltam. Démonnal minden OK, Szúnyoglány meg le van...
    Én meg most pihenek és befogom a számat legközelebb, mielőtt megint megbántok valakit.

    aXXon: Érzem az iróniát, de hidd el, abban az állapotban tényleg "dráma" volt. Amikor a legnagyobb szükséged volna barátokra, akkor játszik össze a sors ellened.

    Moha: Én azért kitisztult fejjel mindig megpróbálom megbeszélni a dolgokat. Általában hamar megbocsájtom a vélt, vagy valós sérelmeket és szinte mindig adok újabb esélyt.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák