Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Dark KillerX #34 üzenetére

    videóteszt

    biztos van jobb is a youtube-on ;)

    sztem se bukás, teljesen jó a gts 450 az 5770/5750 helyett, hiszen az nvidia kártyája a kettő között van, 25% tunninggal pedig befoghatja a 5770est és az 5770-es nem annyira húzható sztem

    sztem aki 5770/50-est akart vásárolni annak van most alternatívája

    személy szerint én egy használt hasonló erejű karit vennék(töredékáron), de mind1, nem lesz időtálló befektetés se az 5750 se a gts 450, max aki 1280-ba játszik

    én inkább vagy olcsón használt de felsőkategóriás karit vennék, ami ugyanolyan gyors(4850 18K, 8800gts 512 16K és társai), vagy akkor már gtx 460-ast

    se az 5700-as radikat, se ezt a gts 450-est nem tartom jó vételnek, nem elég erősek a dx11-hez, és az erejűk se vmi bivaly, inkább az előző generációkkal vethetők össze, sőt a 8800gtx is kábé ezt tudja ami 4 éves

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz Dark KillerX #69 üzenetére

    leírtam hogy vagy inkább adj hozzá egy Szent Istvánt és egy 5-öst, és akkor lesz egy rendes, combos igazi dx11 kártyád a gtx 460 személyében, ami képes futtatni a dx11-et van elég ereje hozzá

    vagy akkor spórolj inkább és addig vegyél hasznltan egy hasonló teljesítményű, DX10-es karit, sokkal kevesebbért, akár egy Deák Ferit is megspórolhatsz

    az a baj ezekkel a kisteljesítményű dx11-es karikkal(gts 450, 5750), hogy nem fogod bekapcsolni rajta a DX11-et mert nem képes elviselni a kártya, nincs elég ereje, ergo felesleges a DX11 rajtuk, ezért sokkal olcsóbban dx10-es karit kell venni sztem, vagy drága dx11 karit

    ez a se nem hús(drága DX11 kari ami képes kihasználni a dx11-et), se nem hal(olcsó használt dx10-es kari)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák