Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    A cikk alapvetően nem lenne rossz, de sajnos csatlakoznom kell a lenti értetlenkedőkhöz.

    Az RX460 ára olyan 40e Ft körül van (annyi nagyságrendileg, mint egy i3-6300-as proci, amiben HD530 található), ez nem a belépő szintű VGA-k kategóriája, hanem az alsó középszint inkább, egy játékra szánt gépbe való kártya.

    Belépőszint inkább az R230/R240/R250, amik ilyen 10-30e Ft között mozognak. Főleg az R230 (meg a még kapható HD5450 / HD6450) tényleg arra van, ha nincs IGP vagy kell még kártya a több monitoros kiépítéshez, amelyik azért egy minimális hardveres gyorsításra képes. Arra jók. Meg esetleg a nagyon alap / régi játékokra (HD5450-essel simán tudtam Mechcommander 2-őzni pl.).

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz dogab93 #73 üzenetére

    Már bocsánat, de néha elborzadok amit itt olvasok.

    Ha egy kártyán nem fut FHD-ban a BF1, akkor csak székalátétnek jó?!? Jujj...

    Mikor tömegek játszanak a WoT-al, KSP-vel, hivatovább a CS-vel, amikhez FHD-ig egy tényleg alap kártya is elég... :U

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz dogab93 #78 üzenetére

    Wot alá sem sem elég egy gt 610 féle iszony,de ha elég akkor sem vennék és ajánlanék ilyen kártyát mert akkor inkább az igp.

    Egy R7 240 a gyengébb IGP-ket már lelépi, az R7 250 már az erősebb IGP-ket is általában lelépi.

    Innen nézve most tényleg könnyű elintézni, hogy bezzeg a leggyengébb kártyák (R5 230, GT610) meg gyengébbek.

    Na bumm, ez nem érv.

    Szerintem semmi olyant nem írtam ami elborzasztó ,saját véleményemet fogalmaztam meg ,és nem vagyok fps huszár és nálam sem csutka ultrán futnak jelenleg az újabb játékok és megvagyok,de be kell látni van egy szint ami alatt nem érdemes költeni.

    Ehhez képest meg írom, hogy akadnak olyanok, akiknél a használt nem él, mert a szülőt nem lehet meggyőzni arról, hogy jobb vétel lenne. Év eleji példa, mivel a gyerkőc amúgy is főleg WoT / CS színvonalon mozog, és elő sem kerül BF4 szintű játék, így adott esetben simán maradt az R7 250. Bármilyen meglepő, tökéletesen játszik vele azóta is.

    Amúgy itt tényleg arra lehet rámutatni, hogy igenis ezekkel is lehet játszani, nem is rosszul...

    Az r7 250 egy kifutott darab ,ma az AMD-nek akárhonnan nézzük az rx 460 a belépő kártyája játékra és én akkor is fenntartom ,hogy ez a minimum.

    Ha így lenne, akkor nem lehetne R7 250-et kapni. De lehet. Hogy az AMD (és amúgy az nVidia) sem terheli meg magát, hogy a valódi belépő szintet fejlessze, az egy más kérdés.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Melorin #88 üzenetére

    A HD 7750 2012-ben jött ki, mint belépő vga, de már akkor is nagyon gyengének számított.

    Ott volt alatta a HD 7730 is.
    És még egyszer: gyengének számított, de akkor is simán el lehetett CS:Source és DotA szintű játékokat játszani. Nem mindenki vágyik a Ultra settings @ 4K @ 120 FPS szintre BF1 alatt.

    Most 2016-ot írunk és leragadtatok egy 7750 szinten (kb R7 250) mint belépőszintű vga játékokhoz?

    Ha egyszer az IGP-k még ezt a szintet se nagyon tudják megugrani, a legerősebbeket leszámítva...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák