Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz KROK640 #24467 üzenetére

    erted, vesznek egy ilyen kiszuperalt Celeron-s 2GB RAM-s gepet 25k-ert... aztan amikor aszondod neki, hogy ezt Cerka gepet, igy ahogy van, el kene felejteni, es venni egy 4gen i3-t minimum, meg abba min 8GB RAM, SSD, hogy up-to-date legyen nagyjabol, es ez belekerulne egy ~40-45k-ba, akkor jon az: aaaa ez igy is nagyon draga volt
    aha, de :U
    hatha neked ez a draga, akkor realitaserzekkel vannak kisebb problemak

    es tisztara az jon ki belole, meg mintha te akarnad atb.szni, nem az, aki ezt a kotlát rajuk melegitette

    meg ez a 8GB RAM is kezdi amugy kinoni magat, amire akkor jon ra a juzer, amikor 16GB RAM kerul a gepbe, es akkor latszik meg csak, hogy a 8GB sem volt igazabol eleg, mert 8-10GB RAM-t tok siman elhasznal a Win10... en pont ezert mar 16GB RAM alatt nem ajanlok senkinek se notit, se desktop gepet

    az ilyen 2-4GB-s gepeket SSD nelkul igy 2020+ utan meg nem is ertem ki gondol(hat)ja komolyan
    nekem 10+ eve is 8GB RAM volt a gepben meg SSD... ami akkor sem volt egy nagy tortenet


    tegnap is beszelgetunk bent meloban, egyik kollegamnak kene vmi "gamer" dVGA, nem egy uj darab, csak levaltando a GF750TI-2GB 128bit technikat... pl egy joarasitott RX470-580 4GB-s egyseg lenne cel, nezegettuk eppen HA-n mennyi az annyi, kb 20-25k-t ratapsolva meg is lehetne ezt ugrani, ami egy kibirhato osszeg

    erre lemaradva beszelgetes elejerol jon egy masik munkatars bekapcsolodva, hogy neki van egy nagyon zsiiiir kartyaja, kivette gepbol, mert nem hasznalja jatekra a gepet es az integralt eleg neki
    milyen kartya az?
    fuuuu, ilyen nagy ventillatoros - ekkor mar gondoltam, hogy igazabol azt csak o gondolja zsiiirnak, ha fingja sincs mi az, meg azt tudtam, hogy a gep sem egy kifejezett uj darab, de hatha...

    na mara meglett, hogy az a kartya regebbi a 750TI-nel is... meg az a nagy ventillator se olyan nagy
    ....kozben meg a 750TI is van mar ~8 eves

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák