Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz E.Kaufmann #15298 üzenetére

    Ezeknek a motorvonatoknak ilyen villamos jellegű utasterük van legalább annyi álló, mint ülőhellyel, és többnyire ilyen elővárosi, vagy a jobb helyeken lévő "minden állomáson és megállóhelyen megáll" vonalakon mennek. Egy időben még a Ráckevei HÉV vonalán is láttam hasonlókat, de azok ha jól emlékszem dízelesek voltak. Még csak fel sincsenek számozva az kocsik és az ülések, hogy megtalálja az ember, hogy hova kéne ülnie, ha esetleg adnának helyjegyet.

    KROK640: Nem sok értelme van egy moduláris telefonnak, mert teljesen jól be van lőve mostanában az avultatás. Mire elgyangül az akku, addigra pont annyira elavul a soc, mint amennyire karcos a kijelző. A hátlapot esetleg őrizgethetném, de az meg kb annak lenne a mobilos megfelelője mint amikor a házon kívül mindent lecserélek a PC-ben.

    bambano: Szinte tökéletesen megvalósult szabadpiaci verseny szerintem a sportszerek üzletágán belül van, nyilván ott sem feltétlenül minden szegmensben aztán meg lehet nézni az árakat. A méretgazdaságosság sok szegmensben teljesen ismeretlen fogalom, de legalább a marketingköltségek nagyon alsóhangon 50% körül vannak, mert igazából ilyen egyet fizet hármat kap akcióban veszel mondjuk egy biciklit, csak abból a háromból kettő (drágábbat) kap valamelyik szponzorált csapat versenyzője a TdF mezőnyből, te meg viheted a harmadikat. ;]

    hcl: Egyszer még a régi Xiaomim usb csatijába ragadt be valami amit úgy gondoltam, hogy jó ötlet lesz onnan sűrített levegővel kifújni. Ahogy belefújtam, úgy dobta ki a házból kijelzőt, alig bírtam visszagyömöszölni. :D

Új hozzászólás Aktív témák