Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Snowy_owl #8 üzenetére

    Az XXI. században ez egyre gyakoribb. Hűség? Azmiaz? Nem mintha én az lennék, de én legalább nem titkolom, hogy gyakran megyek a vesszőm után...

    gamerkiller: Uh, azt nem mondtad, hogy ennyire kibuktál.:( Igazából mint már említettem régebben egy hasonló esetnél, egy kimozdulás az, ami segítene. Kamionozás, távollét. (tudom nem megoldható) Ha most október lenne, és mennénk a Fest-re, akkor vinnélek magammal, az segítene... (idén 99%, hogy megyünk)
    Addig is azt tanácsolom, hogy kösd le magad valamivel. Én is voltam már halál szerelmes, de nálunk a távolság volt az akadály. (csaj külföldön él) Játék, haverokkal kocsikázás, bármi... ha nem gondolsz rá el fogod felejteni, csak hetek kérdése. Bár ez lehet emberfüggő.
    Nálam 1000-ből 1 csaj, akivel el tudnám magam képzelni hosszú távon. Ne véletlen, hogy a 20-22 alatti csajok nem érdekelnek egyáltalán, max csak arra kell. Éretlen tyúk mind.

    #9: Jajj az az SMS, nem kommentálom... A nők is ugyanarra képesek, mint a férfiak, de olyan büszkék, hogy egyik se ismeri be. :F Ilyen ha iszik, ezen felröhögtem. :U
    A csajnak igazából egy jó nagy pofára esés hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák