Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sántha Lajos

    tag

    válasz samu74 #793 üzenetére

    Hello Kérdeznék egy két dolgot .Nekem ezekben az okos telefonokban mindig a kamera érdekelt , szeretek fotózni de komolyabb fényképező gépre sosem volt pénzem . Én eddig mindig azért cseréltem telefont , mert jobb képminőséget szerettem volna , eddig sikerült is . Szóval : LG P710 Optimus L7 II , Huawei p9 lite , Honor 8 , a mostani telefonom pedig Huawei p20 . Na most már innen bonyolódik a helyzet mert a legújabb Huawei telókon hms van , ez nem nagyon tetszik , a p30 pro azért nem jön be mert kerekített a kijelző , a Honor 20 Pro -t meg már nem lehet kapni (normális garanciával) . Na akkor a kérdés . Ez a telefon megtetszett és néztem róla videókat is , hogy viszonyul ez a teló a p20 - asomhoz képest , és itt nem csak a kamera képek minőségére gondolok , hanem a zoom képeségekre . Mer ha jól láttam a you tube videókon , még a (digitális) ötszörös , tízszeres nagyítás is elég jól néz ki .És tudom azt szokták mondani hogy csak az optikai (jelen esetben háromszoros ha jól emlékszem) zoom-ot használjuk , de engem mégis érdekelne a digitális nagyítás minősége is .(válaszodat előre is köszönöm).

    [ Szerkesztve ]

  • Sántha Lajos

    tag

    válasz Land #799 üzenetére

    De annyiért már biztos lehet , csak azt nem írtam le , hogy ezt a telefont nem most venném hanem , majd amikor lejjebb megy majd az ára , vagy ha lesz majd esetleg akció a Telekomnál (na nem olyan mint a mostani kamu akció) , nem kell sietnem a vásárlással . A p20 -am tökéletesen működik ,egyenlőre csak tájékozódom . :)

Új hozzászólás Aktív témák