Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz g0dl #27 üzenetére

    1. Kötelező mert semmilyen más módon nem tudod biztosítani az eszköz integritását, semmilyen más mód nincs, mint az erősen lockolt bootloder. Ha mondtok bármilyen más örömmel hallom.
    A KNOX bit az a KNOX garanciáját mondja meg a programnak, semmi köze a készülék garanciájához közvetve.
    Arról a Samsunggal veszekedj, hogy ha te megsérted a felhasználási feltételeit az eszköznek amit megvételkor és aktiváláskor elfogadsz, akkor is érvényes legyen a garancia a készülékre. És minden más amin pattogtok, a kb. tök mellékes, mert nektek ez a problémátok.

    1b. Létezik, Helium.

    2. Ez oda vissza kölcsönös, mondom a ROM-olók kis piac és már nincs szükségük rá.

    @Somatom: Ennek viszont semmi köze a KNOX-hoz, az égvilágon. A vállalatok és kormányzatok felé fordulás annak is következménye, hogy a legalsó szegmensben már nem tudnak versenyezni a kínai gyártók dömping áraival és Kínában szorul vissza. Üzleti eredményekre majd csak Q4-ben fog főleg meglátszani, a i6 miatt hatványozottan.
    MTK-nak nem tudom mi köze ehhez ők egy SoC gyártó semmi közük a készülékekhez. Majd gyárt a Samsung MTK SoC-os telót és kész.

    @Hobbbyt: Úgy hogy folyamatosan a magyar piaccal jössz nehéz azt látni, hogy belegondolsz, a Samsung nem a magyar piacra gyárt kizárólag. De magyar cégek is támasztanak ilyen követelményeket, mondom nálunk csak iPhone és BB, magyar cég. A felső közép vezetők aránya egy szolgáltató iparban érdekelt cégnél kb. 1:10 (belegondolni is rossz, de így van), nyilván nem a Foxconn pár millió robot munkására gondoltam... Egyszerűen a magyar mutyi gondolkodástól nem tudsz szabadulni. :( Szerintem ebből ered az egész felháborodás, lásd fentebb a kiemelt rész.

    Jelenleg a KNOX az egyetlen minden biztonsági előírásnak megfelelő Androidos rendszer. Egyedül a Samsung telefonok kaptak DoD certet az Androidos mezőnyből semmi más.
    Ha tudtok bármi más módszert, ami garantálja az adatbiztonságot minden körülmény között, akkor hajrá mondjátok.

Új hozzászólás Aktív témák