Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • angyalpc2

    aktív tag

    válasz ]Phobos[ #6 üzenetére

    nekik tényleg nem fájt :((
    Mamának is fájt a füle (szép lassan egyre jobban) persze a helyi orvosok csak szarakodtak nem derült ki semmi adtak ezt azt de semmi.
    Aztán odáig fajult a dolog (a fájdalom meg a családtagok unszolására) hogy elment egy másik megyébe kivizsgáltatni magát ott az első vizsgálaton azt mondták hogy jó akkor most ebből ma vagy holnap mintát veszünk műtét: kiderült rák..... príma nem csalódtunk a magyar eü-ben most kemoterápiát+sugarat kap, azért hogy egy(több) orvosnak ne jusson eszébe hogy lehet hogy rák 1,5 évig és egy kurv@ beutalót nem tud felírni .......

    másik
    sajnos én is gyógyszert szedek 9 éve egyhuzamban most valami váltás volt az orvosgárdában vagy csak nyaral nem tudom de másik ürge volt ott mondom neki hogy ezeket kellene meghosszabbítani (hogy a háziorvos felírhassa és ne kelljen fél fizetést a patikába hagyni csak a tizedét :) mint eddig amióta a kedves miss röfi bevezettette
    aszongya rá ezeket minek szedi semmi értelme (éppen a legdrágább gyógyszer) mert csak tüneti kezelésre való, rövid időszakra, 4 hét után elveszti hatását, mert a szervezet hozzá szokik (gondoltam magamban LOL) mondom 9 éve szedem (gondolom az előző "orvos" némi jatot kapott a használata után)

    és még sorolhatnám a történeteket ami a családtagjaimmal történt
    konkrétan már kezd a tököm teli lenni ezzel az országgal , lehet én vagyok ilyen pesszimista de ez egy élhetetlen ország lett (és lesz még jobban) minden szempontból

  • Stylewars_kp

    senior tag

    válasz ]Phobos[ #6 üzenetére

    Kijavítalak: "nemkell félni, nemfog fájni, nekem!" Nekik nemfog fájni de nekünk igen!

Új hozzászólás Aktív témák