Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    válasz ROBOTER #26 üzenetére

    Nem hülyeség a windóz a tableten! Ezt nem fogja semmi sem eltörölni, mert igenis van létjogosultsága! Igazából a win tablet az UMPC utódja érintőképernyővel, és aki ezt eddig szerette, az nem fog androidozni, ez evidens! Persze ez az én véleményem, én kitartok az x86 kompatibilitás mellett! Diablóztál már egérrel, billentyűvel tableton? Én igen. Multiztál serious sammel tableton egérrel és billentyűvel? Én igen. Próbáld meg ezt androidos eszközön! írtál már dvd-t androidos eszközön? Nem, nem fogsz. Egy kis adatbázis kezelés, egy kis multitasking 6 programmal akár?

    Nekem a méretével meg az árával van bajom, de ez szintén az én problémám, nem kötelező megvenni.

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

  • CB

    senior tag

    válasz ROBOTER #26 üzenetére

    "remélem ezt is beszántja a józan ész."

    Én pedig remélem, hogy nem.
    A bemutatott táblagép - az árán is látszik, és persze a márkanevéből is kitűnik - rétegigényre van tervezve.
    Leginkább munkára, és nem este az "ágyon fekve netezésre", bár arra is alkalmas, de arra lehet venni 50e-ért is táblagépet.
    Nekem Thinkpad Tablet 10 van. Viszem magammal munkahelyre, és persze otthon is használom.
    Sajnos androidon még nem találták fel a táblázatkezelő programot, számomra az access elengedhetetlen. De az office csomag többi tagja is elég gagyi androidon. Épp csak az alapokat tudják.
    Ja, a másik az aktív toll, ami szerintem szenzációs.

    40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

Új hozzászólás Aktív témák