Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    Nekem már a 2000-es évek óta csak Logitech cuccaim vannak, és teljesen meg vagyok velük elégedve . Az első cuccom, egy Canada 210-es szett volt, még 2002-2003-ban.

    Volt akkoriban pár "rossz arcú barátom(?)", és ők állítottak be anno egy ilyen vadi új cuccal . :D Nem akartam tudni honnan van nekik, és látatlanba 7000-ret adtam érte. Azóta meg van . Igaz a gombok besárgultak már, és még itt-ott rajtuk van a billentyű matrica, de 2-2db ceruzaelem, és tökéletesen műxik, pedig vagy 10 évig kapott hideget, meleget. :D :K Most egy egyszerű kis EX110-es szettem van, és csak azért cseréltem le a "nagy öreget" erre pár éve, mert "grétiszbe" jött az EX110-es. Többen kérték már tőlem, volt aki pénzt is akart adni érte, de nem eladó :N ;)

    [ Szerkesztve ]

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz hallador #11 üzenetére

    Mivel nem tudtam a pontos típusát a cuccnak, elő kellett ásnom a szekrény mélyéről. Mikor megfogtam, egyből az ugrott be

    -Tyűűű wazzz, ebbe aztán van anyag bőven ! :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák