Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaliJack

    aktív tag

    válasz Dr. Akula #44 üzenetére

    BaliJack:
    Sztem egyszerűen a minőségi játék kevés. Mint a filmiparban, itt is mindenki csak az unalmas, szirup x+1. folytatásokra akar gyúrni, mert az szerintük biztos bevétel - szerintünk meg még egy 100 Ft-os lemezt se érnek. Hol vannak már azok az idők, amikor minden játék Pirates, Railroad Tycoon, Populous volt...

    De miért baj az, hogy kevés a minőségi játék? Meg mihez képest kevés? :)
    Igen, vannak folytatások, de nem mindenkinek volt alkalma játszani az előddel, így azoknak a folytatás is új. És filmekben is láttunk már olyan folytatásokat, amik túltettek az első/előző részen/részeken. (NFS sorozaton érzem azt, hogy egy ideje, mintha muszájból hoznák ki az újabb részt).

    PS3-as játékok közül lehet egy párat sorolni, ami szerintem minőségi, más kérdés az, hogy vannak olyanok, akiknek az a stílus nem tetszik :).
    Példaként, amik meg is vannak:
    Bad Company - ez ugyan multiplatform, de nagyon szuper, végigtoltam már egyszer, és azon nyomban elkezdtem elölről :)
    LEGO Indiana Jones, Batman, Star Wars - mindhárom eszméletlen jó, Kedves Nejemmel az első kettőt együtt toljuk/tuk; sokszor volt olyan, hogy "csak még egy pályát játszunk még" :)
    Uncharted - feléig, ha eljutottam, de a változatossága, látványa és izgalma nagyon bejött
    Hot Shots Golf/Everybody's Golf - nagyon aranyos golfjáték, szinte ez is megunhatatlan
    LittleBigPlanet - ez ugyan egyelőre porosodik, de nagyon aranyos a Zsáksrác (Sackboy) benne és a pályák közepesen nehezek, jól meg vannak csinálva; Nejemmel ezt is játszottuk :)

Új hozzászólás Aktív témák