Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dekoninck

    aktív tag

    válasz Raymond #170 üzenetére

    Mármint addig, amíg kb ugyanazt a teljesítményt nyújtják, kb ugyanazon az áron :)
    Mellesleg úgy tűnik, hogy ez a "fan" dolog kb olyan, mint a macsók közt az autórajongás (Porsche vs Ferrari), csak hát utóbbi esetben talán nagyobbak a különbségek - laikus szemmel. Mindazonáltal kezdem megérteni a rajongókat, hiszen pl. a processzor, a felépítése is lehet egy önmagáért szép dolog, amibe bele lehet esni, mint egy csajba vagy egy jó borba :) csak az előbbi intellektuálisabb kielégülés.
    De a maszturbációt a procirajongók közt se komázom, olyasmire gondolok, hogy "az Intel húzzon el, mert a p4 kályha volt, meg megbízhatatlan", "de az AMD 0.1 fps-sel jobb a Qék 7-ben" és társai.
    Bocs, tudom, mindez senkit nem érdekelt :)

    glutamin: egyszer ezt én is leírtam, de a flame-ben senki rá se rántott... pedig igazad van. Nekem egy 1 megahertzes, nyomórudakkal működő proci is megteszi, ha hozza a mostani XYZ teljesítményét, ja és ugyanolyan kicsi :)
    Olvastam a Világ-egyetem könyvsorozatban, hogy az egyik nagy processzortervező guru még felnőttkorában is mechanikusan képzelte el a procikat, mert neki az jobban bejött, ja, és épített is ilyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák